Question Anonimno pošiljanje paketov

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Na kakšen najbolj anonimen način lahko pošljem paket v ZDA ali Evropi s sledljivo storitvijo, kot je USPS priority ali Deutsche post tracked v Evropi?

Vidim veliko novic o tem, da so bili ti prodajalci aretirani, ker je bila pošta izsledena do njih, kar bi vodilo do tega, da bi nas sčasoma ujeli z roko v roki. Kako bi lahko to storil?
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
61
Points
28
Tovrstno vprašanje sem že prebral
Preverite povezavo do vprašanja, morda boste našli rešitev za svoj problem
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
959
Points
113
Deals
1
Še ena opomba. Začetek računa pri usps online z lažnim ali izposojenim imenom. Pridobite predplačniški vizum z gotovino v Walmartu in ga prek gotovine naložite pri službi za stranke, da kupite poštnino. Ko kupite poštnino, vpišite samo težo in naslov in ustvari se nalepka. Etikete kupite, ko ste na javnem brezžičnem omrežju v Krogerju ali knjižnici. Po nakupu nastavite tiskalnik (na prenosnem računalniku ali telefonu za tiskanje v pdf, prenesite pdf etikete, pojdite domov in jih natisnite brez wifi na svojem tiskalniku. Najboljša možnost je, da kupite nov tiskalnik za 40 dolarjev in ga nikoli ne priključite na wifi. Ne registrirajte ga. Ne prenašajte etiket v domače omrežje. Za nakup ne uporabljajte debetne kartice. Ne prevzemajte jih na pošti. Vrzite jih v škatlo zunaj. Dobro premislite, kako se izogniti identifikaciji
 
Top