anabolični steroidi, hgh, inzulin, peptidi. Tudi kako bio hack vaše telo za dolgoživost in pct.

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Hej vsi, moje ime je Nucky, ki sem bil na in zunaj orodja in vseh peds za boljši del desetletja. želim začeti nit na svetu ped, V tej temi bom odgovarjal in objavljal o steroidnih ciklih, Za moške in ženske bom govoril tudi o tem, kako ostati zdrav, medtem ko teče težke cikle. objavljal bom tudi o zagonu podzemnega laboratorija. govoril bom tudi o dodatkih, ki bodo pomagali pri zdravju in kognitivni funkciji. Če ima kdo vprašanja, mi pošljite sporočilo tukaj. Navdušen, da sem na tem forumu.
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
@G.Patton, hvala za všečkanje moje teme. Tukaj sem nov, želim samo povedati, da bi ljudem na tem forumu ta tema lahko koristila, ne samo z vidika zdravja, ampak tudi z vidika kemije. Postopek izdelave teh hormonov je zanimiv. Ampak vseeno bom tedensko objavljal o hormonih, kako ostati zdrav na njih in temni strani za njih lol. Prav tako bom šel v to, kako vzpostaviti podzemni laboratorij na pravi način in najboljši način, da ostanejo pod radarjem.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Mislim, da bi bilo to zanimivo, nadaljujte!
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Pozdravljeni vsi, to temo bom začel s hormonom testoseronom. Zdaj obstaja veliko vrst testoserona, vendar bom v tem prispevku govoril o test cipionatu. Ta hormon je bil razvit leta 1935 za povečanje ravni testoserona v telesu, da bi moški postali močnejši in se počutili bolj mladostno. To je le malo zgodovine hormona, zdaj pa se lotite zabavnih stvari. Testni cipionat se še vedno uporablja na medicinskem področju za nadomestno hormonsko zdravljenje v odmerkih, ki se razlikujejo od 20 mg, 50 mg, 100 mg tedensko. Za gradnjo mišic na ravni bodybuildinga mora biti odmerek 500mg do 2000mg na teden. Pri teh odmerkih lahko pride do nekaterih neželenih učinkov. Pri 500mg bi bilo redko, vendar boste opazili zadrževanje vode v mišicah, tako da boste imeli polnejši videz. Zdaj pri 1000mg in navzgor lahko imate nekaj estrogenskih stranskih učinkov, kot je gyno. Njegova enostavno popravljena z anti estrogenom. ill gre čez anti estrogene v drugem postu. razpolovna doba na tej obliki je 14 dni, zato injekcije ne bodo morale biti tako pogoste koristi testnega cypa je povečanje moči in povečanje velikosti. Prav tako boste imeli veliko povečanje spolnega nagona. dobro, da to počne za to. sporočilo mi z vsemi vprašanji.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Zanimiva tema :). Pridobil si moje sledenje
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
zelo zanimivo :)
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28

Ali je to najboljša oblika testosterona za uporabo? Ali zakaj ste se odločili, da nam predstavite obliko cipionata, če lahko vprašam?
Ali obstaja še kakšen drug način uživanja, namesto da bi si ga vbrizgavali v telo?
Kolikokrat se injicira na mesec? In v kolikšnem času naj bi se pokazala razlika?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Z zanimanjem pričakujem, kaj to pomeni za proizvodnjo inzulina in uravnavanje sladkorja v krvi
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Pozdravljeni fantje, Če sem iskren, sem samo izbral ta hormon s tem estrom, ker je cipionat eden od edinih testosteronov, ki ga predpiše zdravnik, zakaj bi lahko vprašali tudi FDA in birokracijo. Najboljša vrsta, da bi bila iskrena, da je odvisna od hormonskega nadomestnega zdravljenja testni cipionat ali testni enantat bi bila vaša najboljša izbira zaradi dolgega razpolovnega časa. enantatni razpolovni čas je 4-5 dni in cipionat je 8 dni. Zdaj za pravi predmet, najboljši za gradnjo mišic na hitro bi bil sustanon 20, test enanthate ali test propionat. test propionat je kratek ester 3 dan razpolovne dobe. morate imeti svoj miligram na 750mg ali 1000mg na teden. ill bo delal test propionat predmet naslednji. Zdaj na temo inzulina ali upravljanja sladkorja v krvi test ne vpliva na to. Kar bi vplivalo na te predmete, bi bil HGH (človeški rastni hormon), IGF (inzulinski rastni faktor) in tudi inzulin. Da bi resnično odgovorili na vaše vprašanje, sta krvni sladkor in inzulin prehrana in dejavnost, vadba ali telesna dejavnost.
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Hej, fantje. Objavil sem novo temo o testnem propionatu. CHeck it out
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni! Zanimivosti. Iščem cikel Sustanona 250mg vsak 5. dan in HGH 2.5iu do 3iu na dan. Za Sustanon bi moral obdržati od bivanja na več kot 4months? GH bom vodil za 6 mesecev. Ali naj podaljšam sustanon, da bi se ujemal z dolžino cikla GH? In kot PCT, ali je potrebno še kaj drugega kot nolvadex?
 
Top