Oglašujete mrtve kapljice?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Kako je najbolje "oglaševati", da imate na voljo mrtvo kapljevino?

Zdi se, da bi bilo treba bodisi oglaševati na spletu, kar imo ne bo prineslo veliko strank, razen v zelo velikem mestu, na primer z milijoni ljudi.

V nasprotnem primeru bi bilo treba to storiti od ust do ust, kot na primer: "To res dobro zdravilo sem dobil na darkwebu, preveri to povezavo", kar ima svoje težave. Mnogi, vsaj v ZDA, niso vešči temnega spleta, in če upamo na velik obseg, tj. unčo ali celo kilogram ali več, potem to zahteva zelo specifične stranke, ki pa so redke.

Mislim, da se sprašujem, kako naj bi bile mrtve kapljice res donosne in vredne časa, saj se zdi, da je to res neučinkovito, razen če je nekdo pripravljen na darkweb v majhnem obsegu (kot pri prodaji gram po gram ali podobno) ali morda šifriranem klepetu.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
S tem se ne strinjam - Mrtva kaplja je precej spodobna za vse, ki imajo dobro bazo strank.
Če prodate vsaj 30 pošiljk na dan, se vam splača vzpostaviti na svojem območju.
S seboj lahko vzamete 50-100 zapakiranih paketov in jih razporedite po vsej razstavi, spremljate, kje so, in še kaj, ko vas kdo pokliče, pa sprejmete plačilo in mu pošljete podrobnosti.
Lahko bi imeli tekače, ki bi pobirali gotovino in ne bi nosili nobene opreme ... Tako jim nekdo da gotovino, oni imajo le gotovino, lepo in varno.
Kupci se ne srečujejo z nosilci izdelkov, nosilci izdelkov se ne srečujejo s kupci.
Za klic ob dveh zjutraj vam sploh ni treba vstati iz postelje (če imate urejen plačilni mehanizem).
Ideja mi je všeč. Ni mi treba iti na sestanek z nekom, ko želim prevzeti blago, kar je popolno. Dajte mi lokacijo in vse ostalo bom opravil v svojem času, brez čakanja in čakanja in čakanja...

Prvih nekaj voženj, dokler ne postaneš dober v tem in se tvoje stranke ne navadijo na to, mislim, da to ne bo tako donosno, kot bi lahko bilo. Ko pa enkrat dobiš ritem, ni nič manj donosno od uličnega trgovanja in po mojem mnenju prinaša manj tveganja. Poleg tega vseh zalog ne hranite na osrednji lokaciji in ne čakate, da jih ujamete, ampak so razporejene po vsej deželi/mestu/gozdovih itd., tako da tudi če vas kaj zmoti, bodo še vedno tam, ko se boste vrnili k njim...

Ni nujno, da so to stvari s temnega spletnega trga. Šifriran messenger je bistvenega pomena. Kar zadeva plačilo, je to povsem druga stvar, ki jo boste morali določiti glede na svoje okolje, uporabnike in tveganje.
 
Last edited:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Popolnoma se strinjam s to izjavo, le nekaj stvari je treba zgladiti in dodelati, ko se ustvari baza strank in se ljudje navadijo na novo metodo. Osebno menim, da bo tako stranki kot prevozniku lažje, saj manj stikov vedno pomeni manj možnosti za napake.
 
Top