Question Ab ekstrakcija ali ločevanje in prečiščevanje

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Uporaba nekaj skodelic kot aparatur za mešanje in aceton limona amoniak rumena steklenica heet murična kislina voda in kavni filtri. V tem primeru bo epsomska sol ločena in očiščena prvi korak, ki ga poznam, je pol vode pol limoninega amoniaka, nato dodajte tri kapljice kisline. Naslednji korak v drugi skodelici mislim, da je pol limoninega amoniaka pol acetona dodajte tri kapljice kisline v drugi skodelici dodajte pol kisline pol acetona nato dodajte tri kapljice kisline. Vem, da je prvi korak pravilen, vendar se spomnim pravih korakov v postopku, vem, da je vključeval 7 različnih skodelic za mešanje in kozarec za brizganje in pečenje epsomske soli do beline, nato jih zmeljite v prah in vmešajte v prvo raztopino. Po nekaj mešanjih vse skupaj zmešate v eni skodelici in komaj bi morali videti dve plasti, eno na drugi, vlijete nekaj rumene stekleničke s heetom in obe plasti se zmešata in vidite majhne delce, podobne snežinkam, ki plavajo v raztopini, raztopino lahko segrejete dokler se ne pojavi rumeno olje in ga poberete z mešalno palico ali pa raztopine ne segrejete in počakate nekaj ur in videli boste majhne okrogle bele kroglice, ki jih filtrirate s kavnim filtrom, nato vlijete malo murične kisline in zdaj se čista epsomska sol brez voska rekristalizira. Ali poznate manjkajoče korake v tej reakciji? Lahko navedem znanstvena imena sestavin, če ne razumete mojega pisanja, prav tako, če potrebujete malo več podrobnosti, se lahko poskusim malo bolj spomniti korakov, izgubil sem svoj diagram, ki sem ga uporabil, ko sem delal to čiščenje z ločevanjem. In prosim, opravičite mojo gramatiko in pravopis
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Čistite magnezijev sulfat iz epsomske soli? Ne potrebujemo nobenih kodnih besed in sranja, ker vsi poznajo preklete kodne besede
 

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Da, to je tisto, kar poskušam narediti. Toda s skodelicami namesto separacijskega lijaka
 

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dam nihče nima znanja, da bi to naredil, sem mislil, da bo zagotovo kdo vedel lol
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Nihče ne razume, zakaj, saj je komercialna Epsomova sol prekleto čista in večinoma jo ljudje uporabljajo za sredstvo za sušenje, zato ni treba, da je tako čista. S skodelicami namesto separacijskega lijaka pomeni le dekantiranje, s pipeto ali brizgalko pa lahko dobite še zadnji košček. V redu, ms je topen v vodi, zato bomo začeli tam, zdaj pa potrebujemo nepolarno topilo ... karkoli že poskušate narediti, mora obstajati boljši način.
 

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Za izdelavo čiste Epsomove soli le ločite vosek. In edine stvari, ki jih potrebujete, so tiste, ki sem jih objavil. Morda bi kdo drug vedel, mislim, da
 
Top