Question a-PVP cena

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Hej, prvič bom sintetiziral a-PVP in ga začel prodajati tukaj, kakšna je cena za 1 g?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Za preizkus bi vam dal 100 dolarjev, vendar je 50 dolarjev verjetno maloprodajna cena. To je samo moje pretirano ameriško mnenje. Pri nas je znan kot zdravilo za požiranje obraza zombijev
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
V redu, dal bi vam brezplačen vzorec, vendar im pošiljanje iz Nemčije, idk, če bi pristal.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
S pravim prikritjem bi lahko pristal, Nemčija ni ena od naših problematičnih držav, vendar je pošiljanje noro ( za to, da vam nekaj pošljem, se začne pri 20 dolarjih za najmanjši paket. Cenim ponudbo, lahko bi vam pokazal svojo denarnico in da plačam za vzorce, ki so mi ponujeni brezplačno, ker podpiram naše prodajalce in brezplačen vzorec ni brezplačen za prodajalca. Imam še dva brezplačna vzorca iz Evrope, ki ju nisem uporabil. Naj imajo vzorce revni otroci. Ali ste vedeli, da tudi sam podarjam brezplačne vzorce! Trenutno mi povejte, kaj želite, in našel bom to. HEISENBURG dejansko plačuje račun in deli vzorce, jaz sem le posrednik v ZDA. Če bi lahko prepričali Judy Lui Who (ni pravo ime), da pripelje tisto paleto velarafenona v skladišče na državni strani, bi kupil vso stvar. Velarijan (rastlina) je tu invazivna vrsta, tako da bi lahko začel tam in v 15 kratkih sintesajzerjih posipal svojo dovozno pot.
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Hvala u za ur ponudbo, res jo cenim, bom sporočil u privat in povedal u svoj napredek. :)
 
Top