4MMC Mefedron Metoda pretresanja in pečenja

reapercartel

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Potrebne kemikalije :
100 g 2b4m (2 bromo 4 metilpropiofenon)
600 ml DCM
200ml metilamin 40 % vodni
Destilirana/demineralizirana voda
50ml 34-38% klorovodikova kislina (HCl)
500 ml acetona



zmešajte 100 g 2b4m s 500 ml DCM in mešajte, dokler se 2b4m ne raztopi, nato dodajte 200 ml 40-odstotnega vodnega metilamina, zaprite steklenico/sklenico s plastično vrečko, da metilaminski plin ne izstopi, stresajte 2 uri (lahko tudi več, vendar morate videti rumeno/zeleno olje), videli boste 2 plasti, olje je prosta baza 4MMC in druga plast je metilamin z vodo, odstranite metilaminsko plast in sperite olje z 200 ml demineralizirane/destilirane vode, trikrat, ko odstranite prvo metilaminsko plast, lahko dodate majhno količino DCM, npr. 100 ml ali 50 ml, in stresite, da iz metilamina izločite 4MMC, nato trikrat sperete olje 4MMC, ko je olje čisto, dodajte po kapljicah 50 ml HCI (morda malo manj) pri 34-38 %, dokler pH ni 5-6, pH morate preveriti vsakih 10-15 sekund, ko je pH dober, počasi dodajte 500 ml acetona in 4MMC se začne tvoriti, v oborini boste videli prah in morda kamne, po dodajanju acetona dajte raztopino v zamrzovalnik za nekaj ur, nato pa jo sperite z acetonom in filtrirajte s filtrom, in to je vse, mislim, da nisem ničesar pozabil, za reakcijo potrebujete samo 2 kozarca, rokavice, masko, zaščito za oči (ker lahko jokate, 2b4m draži oči), filtre, 2,3 očala.
 

derek_van_kopen

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Oct 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Koliko izdelka dobite?
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Izplen?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
dcm je treba segreti...
 
Top