Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Morda vas bom lahko povezal z dobrim prodajalcem :) Če ga niste našli, se mi oglasite in mi sporočite svojo količino!
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Pozdravljeni, dobavljam kristal KU, prosim, da me kontaktirate, če vas zanima. pakete lahko pošljem v EU, približno 10 dni
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Prosim, ustavite proizvodnjo in invazijo katinonskih analogov ffs, 95% prodajalcev na javnih DNM zdaj kar naenkrat nosi REAL PRE BAN 4-mmc z lažnimi pregledi v trgovini in lažnimi plačanimi pregledi na dread in drugih skupnostih - Verjetno bodo kupci, ki nikoli niso poskusili pravega 4-mmc, našli celo zelo dobre RC (nekateri so res OK, vendar izključno kot stimulansi in nič niti približno ne ustrezajo mefedronu HCL)

Mislim, nimam nič proti - v smislu analogov, ki so sintetizirani z nekaj dostojnimi raziskavami ali vsaj popolno farmakološko analizo, preden jih "natisnejo" in prodajo, da bi obšli zakone o prepovedi/razpisu - dokler se prodajajo z ustreznim imenom in ponovno prodajajo z istim imenom. Pogosto pa vidimo kodna imena iz dveh črk ali "analog XX" in niti enega podatka o strukturi.

Žal je realnost takšna, da prodajalci v EU samo preoznačujejo 4-mmc ali 3-mmc (edini spodobni, ki je še vedno daleč od 4-mmc, in spodoben le, če se jemlje oralno, tak analog) in jih prodajajo prodajalci, ki običajno prodajajo druga običajna zdravila dobre kakovosti. Spam lažnih informacij na sceni in tak trendovski 4-mmc pridobiva na popularnosti - namesto tega samo prinesite bunke in analoge.
3-mmc je tako ali tako prepovedan, v čem je uganka, da ga iščete?

Ne pretvarjam se, da nekdo, ki si želi 3-mmc, ne sme vprašati/kupiti, učinki drog so vedno subjektivni, vendar z zelo redkimi izjemami za ljudi, ki jim ni všeč bolj emfatogeni del mefedrona in jim je ljubša samo stimulacija/lahka evforija (manjka orgazmični body high mefona) - v tem primeru bi za tovrstne potrebe izbral 4-FA - nisem našel nobenega kupca, ki bi imel raje analog kot 4-mmc.

Kljub subjektivnemu, dejstvo, da je 4-mmc globalno priznan kot najuspešnejši (tega razreda, mislim) - in analogi se nikoli niso približali ponovitvi podobnih učinkov - vsekakor ni samo moje osebno mnenje.

Podobno kot za MXE, leta flopov in lani nekaj dobrih alternativ - vendar se zdi, da so bile tu subjektivne ocene vsekakor drugačne med seboj, in MXE očitno ostaja na stopničkah.

Konec razglabljanja, oprosti, da sem ugrabil tvoj post, nič osebnega proti tebi ali tvoji zahtevi!!!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Strinjam se z dejstvom, da so razmere na trgu glede kakovosti 4MMC in 3MMC grozljive!!!


Mislim, da je kokain tudi prepovedan.. :D :D
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Pozdravljeni!

3MMC je zagotovo nekaj, pri čemer vam lahko pomagamo.

Sem preverjen proizvajalec mefedrona in zagotovo lahko opravim 3MMC, saj je to podobno mefedronu in preprosto za izvedbo.

Če si ogledate mojo skupino na tem forumu in pogledate moje ponudbe na BB tržnici, boste videli, da imam veliko zadovoljnih strank, ki puščajo dobre ocene.

Pridružite se naši skupini in nas preverite.

[GROUP=73][/GROUP]

Pošljite nam sporočilo na forumu ali nam pošljite sporočilo na naslednjih platformah. Ne priporočam telegrama, ker se nezreli fičfi poskušajo izdajati za nas in obstaja celo lažni kanal pod uporabniškim imenom @ASbbgate_cartel.

Protonmail: [email protected]
Session messenger: 056728f3b34bbc4618ca085a7c0973888bc579e6c1f391348b4da405f17304ec10

PRENESITE SEJO: getsession.org
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Ali lahko prevedete tudi izvirnik Mefedron?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Da, to lahko storimo. Imamo status proizvajalca za mefedron.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Resnično 4mmc
 

Attachments

  • hrM8jVEZCB.jpeg
    hrM8jVEZCB.jpeg
    314.3 KB · Views: 137

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
@Heineken S slike je videti vsekakor dobro/pravilno. Škoda, da je tvoja država pošiljanja nekako vroča zame - vsaj ni vredno zažgati tistih nekaj legitimnih čistih naslovov, ki niso pod mojo identiteto in so mi ostali samo za lastno uporabo :/
Če imaš kakšnega uradnega preprodajalca, ki pošilja iz druge države EU, mi pls sporoči.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Pošiljam samo na Poljskem s poštnim nabiralnikom inpost
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Mislil sem, da pošiljate NL -> EU.
Škoda, z veseljem bi oddal manjše naročilo, imam nekaj preprodajalcev, ki jih zanima prava 4-mmc redna dobava.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Pošiljam samo iz Poljske na Poljsko
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Ja. razumem, da raje ohranjate svoj Opsec in varnost. Poskušal bom najti preprodajalca, ki se nahaja na Poljskem, če ne bom mogel najti nobenega drugega vira. Vsekakor je videti neverjetna serija.
Vse najboljše
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Zaradi tega, ker se 3cmc v večini držav obravnava kot 4mmc, ki je veliko močnejši in ga je lažje proizvajati, so ga ljudje prenehali dobavljati (poznam ljudi, ki so proizvajali 3mmc in so se zaradi spremembe zakonodaje vrnili k proizvodnji 4mmc, ker je povpraševanje večje, kazen pa je zdaj enaka)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Ali ste rekli, da je 4mmc močnejši? :)

Pravkar spoznavam ta izdelek in sem razmišljal, da bi ga kmalu sam sintetiziral.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
@Constantylious777
Skoraj točno, v smislu po tem, ko je zmanjkalo ostankov, so veleprodajalci, ki se uporabljajo za dobavo 3-mmc partnerjem, ki niso "bistveni", imeli idejo, da bi prinesli kakršen koli randon katinon, ki je še vedno na voljo ali za umazano poceni ceno, kupljen od Kitajcev. 3 glavna podjetja za proizvodnjo RCs v EU, ker največje ni sposobno dobavljati - uradno, so morala ustaviti proizvodnjo 3-mmc, kot ste rekli, da bi se izognili tožbam.

Vendar so ljudje, ki so vseeno poskusili 3-mmc, našli 3-CMC ali 3-CEC ali enega od več kot 15 katinonov, ki so na voljo. Kot veste, večina velikih prodajalcev / preprodajalcev v resnici ne poskuša samih drog, ki jih prodajajo, in če prihaja od zaupanja vrednega partnerja, ki se morda celo ne zaveda, da to ni 3-mmc, lahko samo testirajo z osnovnim kompletom in vidijo, da je to katinon, kk zakonito damo na seznam.

Na koncu se znajdemo v popolnoma zmešani situaciji. Prav imate, da proizvodnja 4-mmc sama po sebi ni težka in prekurzorje je mogoče najti brez večjih težav - vseeno pa je amater, ki je poskusil, dal na trg nekaj smeti, polnih topil in s tako nizko čistostjo, da se niti ne more imenovati 4-mmc IMO :D

mislim, da tudi od tu:
- 4-mmc (ali 3-mmc) bo spet izgubil priljubljenost
- naključni katinon se bo še vedno kupoval, vendar od kupcev, ki imajo radi izključno stimulacijske učinke (glej NEP) - taka škoda, da bo večina novincev mislila, da je to 4-mmc ali 3-mmc
- upajmo: prodajalci in dobavitelji bodo spoznali, da je nekaj čudno / da se kupci pritožujejo, in končno bo na trg prišel pravi 4-mmc, ki ne bo na voljo samo v Veliki Britaniji (ker se kultura 4-mmc nikoli ni ustavila, pred ali po prepovedi) in vzhodnih državah, kjer je domača proizvodnja/uporaba relativno poceni in odlična droga, ohranila dobro priljubljenost (vendar le malo prodajalcev pošilja v druge države na DNM)
 
Top