1,4-butandiol (BDO) - Kako pretvoriti v GHB??

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Imam čisti 1,4-butandiol (BDO), ki je zamrznjen pri temperaturi 20,1 °C, zato vem, da gre za čisto snov.

Ko stopim BDO in vzamem 1 ml ali 2 ml, ni vpliva! Mislil sem, da se v telesu spremeni v GHB, ko se prebavi... vendar nima nobenega vpliva.

Ali moram BDO nekaj dodati ali narediti, da se v telesu spremeni v GHB in ima enake učinke kot GHB ali GBL....

Kaj sem spregledal, prosim, pomagajte??
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Koliko tehtate? Nekateri ljudje preprosto potrebujejo več, jaz osebno jem 1,8 ml in to je zame sladka točka. Vaše telo pretvori BDO v GBL in ali veste, da lahko za iskanje sinteze BDO v GBL uporabite iskalno vrstico.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
BDO bo uničil vaš živčni sistem, če ga boste uporabili kot bdo neposredno. To bo storil tudi precej hitro. Morate ga pretvoriti v GBL in nato v ghb. Če vaš uporabi za GBL je to veliko šibkejši, da kot. Na primer, če je vaša uporaba GBL odmerek 1 ml, bo bdo bližje 2,5 ml.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Kako BDO ob neposredni uporabi uniči vaš živčni sistem?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
Po zaužitju se BDO z jetrnim encimom alkohol dehidrogenazo hitro pretvori v GHB. GHB deluje na receptorje GABA_B v možganih, ki so zaviralni receptorji, kar vodi v zaviranje nevronske aktivnosti.

Ponavljajoča se izpostavljenost visokim koncentracijam GHB lahko povzroči poškodbe nevronov zaradi vztrajnega zaviranja nevronske aktivnosti in morebitne ekscitotoksičnosti, ko raven GHB pade in se sistem ponovno vzpostavi. Poleg tega lahko prekomerna stimulacija receptorjev GABA_B in ustrezna inhibicija sproščanja nevrotransmiterjev privedeta do celične smrti v občutljivih predelih možganov.

BDO lahko povzroči globoko depresijo osrednjega živčnega sistema, kar vodi do simptomov, kot so zaspanost, omotica, zmedenost, pri večjih odmerkih pa do depresije dihanja, izgube zavesti in celo kome. To je posledica zaviranja nevrotransmisije v kritičnih možganskih predelih, ki so odgovorni za vzburjenje in avtonomno delovanje.

Kronična uporaba zdravila BDO lahko privede do trajnih spominskih in kognitivnih motenj. GHB namreč vpliva na hipokampus, možgansko področje, ki je ključno za oblikovanje spomina in kognitivno obdelavo.

Če v kratkem
 

dvswhitehat

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
BDO uporabljam izključno in vsak dan že približno 3 leta. Umik ni zanemarljiv, vendar sem ugotovil, da ga je v primerjavi z GHB veliko lažje preboleti. Jetrni encimi ga hitro presnovijo v GHB - in tu je poleg točne odmeritve največje opozorilo. NE PIJAJTE ALKOHOLA pred ali nekaj časa po jemanju BDO. Metoda delovanja je uporaba jetrnih encimov za dehidrogenazo spojine - če vaše telo že uporablja dovolj jetrnih encimov, se pretvorba v GHB ne zgodi in pravkar ste vnesli strup, ki se ne bo mogel presnoviti - pričakujte slabo počutje in bolezen. Pod 68 stopinjami bo začel zmrzovati in ta mraz bo zadržal kot hladen paket. Ni super prijetnega okusa, osnovni odmerek za nekoga brez tolerance pa je približno 2,5 ml. Ne odmerjajte ponovno pod 2 uri in uporabite polovico zadnjega odmerka. Meja med nezavestjo in dobrim počutjem je že od 0,5 do 1 ml nad tistim, kar bi želeli vzeti. S precej trdno toleranco zaradi dolgoletne uporabe je pri prekoračitvi 3,5 ml v odmerku izjemno verjetno, da se bom obnašal kot bedak, moje dekle pa ne more vzeti nikoli 2,5 ml, ne da bi redno zahajalo v izpadanje.

Obstajajo metode z uporabo hibridnih kovinskih katalizatorjev pri 200-240 stopinjah s stopnjo pretvorbe 97-99 v GBL. Preverite patente.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
Zahvaljujemo se vam za delitev vaših izkušenj. Zanima me strokovno vprašanje - ali ste po takšnem obdobju uporabe doživeli odtegnitveni sindrom? Če da, kako hitro se je pojavil in kako se kaže? Če je tako bolj priročno, lahko odgovorite v zasebnih sporočilih.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Poskusil sem 1,4 bdo, tudi v odmerkih, ki bi me morali ubiti, vendar nisem doživel ničesar, popolnoma trezen. Morda je imela uporaba SSRI nekaj opraviti s tem
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
Verjetno je, da ima vaša nevrokemija svoje posebnosti. K temu dodajte še uživanje psihoaktivnih zdravil, ki spremenijo že tako spremenjen sistem. Dobili bomo situacijo, v kateri povprečni odmerki ne bodo relevantni.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Nimam niti približno znanja, ki ga ima večina teh fantov, in ne vem, zakaj, ampak GBL, v katerega spremenite bdo pred ghb, je v bistvu uničen za to posebno uporabo že z osamljeno kapljico vode. kot primer vzemite žigolo in vanjo dajte injekcijo gbl, dajte nekaj kapljic vode in videti bo, kot da v žigoli skoraj nekaj živi, vendar se bo za nekaj sekund zmešalo, potem pa boste imeli tako imenovani ploski gbl, s katerim ne morete storiti ničesar, sovraži vodo.
 
Top