Question Zaujíma vás, či existujú nejaké malé výrobné zostavy

Harmony

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 21, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Chcem začať vyrábať a pestovať určité veci.

Všetko musí byť v malom meradle, ak by mi niekto mohol pomôcť návrhom miest, ktoré treba hľadať atď. Mám vzdelanie v oblasti chémie a laboratórnych zručností, takže to tu nebude problém. Len sa mi zdá, že tu nemôžem nájsť žiadne návody, ktoré by boli zamerané na domáce/malé zariadenia.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ahoj, Harmony,

Ak mám byť úprimný, celkom nerozumiem vašej logike, hovoríte, že máte vzdelanie v oblasti chémie a laboratória, ale neviete, ako nastaviť domáce/malé zariadenie?

Ale nechajme to bokom, najprv si povedzme, čo chcete syntetizovať? Aký je váš rozpočet?

Prvým miestom, kde by ste sa mali pozrieť, by bolo subfórum, choďte a prečítajte si arcticles a syntézy chemikov bb-fóra. Sú tam zoznamy prekurzorov, laboratórne vybavenie potrebné na konkrétnu syntézu a návod na samotnú syntézu.

S pozdravom
 

Harmony

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 21, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ďakujem, vážim si vašu odpoveď.

Pokiaľ ide o moje znalosti chémie a laboratórne zručnosti, pochádzajú prevažne z učebne na rozdiel od práce.

Moje hlavné záujmy by sa týkali stimulátorov a/alebo empatogénov. Môj rozpočet nie je najvyšší pravdepodobne dúfam, že miniem menej ako 500 libier, keďže je to len pre mňa a niekoľko ďalších ľudí.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Môj človek,

S rozpočtom 500 £ by som povedal, že je pre vás lepšie kúpiť lieky namiesto ich syntézy.

S pozdravom
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Zo zvedavosti, aký je podľa vás rozpočet pre úplného začiatočníka?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Môj človek,

Nemá nič spoločné s tým, či ste začiatočník, nováčik alebo profesionál.

Ide o syntézu, váš cieľ atď.

Je to trochu ako pýtať sa, aké dlhé je moje lano bez toho, aby ste ho videli.

Bol som začiatočník, stále som, ale môj rozpočet, keď som začínal, bol 15 000 USD.

Ako som povedal, začnite čítať syntézy, nenechajte sa navádzať a urobte si prieskum.

S pozdravom
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Čo presne potrebujete? O akú syntézu vám ide?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Myslím, že teraz potrebuje zariadenie a potom činidlá a ďalšie veci na syntézu
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Tiež by ma to zaujímalo, chcel by som vedieť, čo potrebujem na malé laboratórium pre ~100g max. rozsah, keďže ma to zaujíma len ako hobby a nie ako podnik, ktorý má zarobiť kopec peňazí.
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Povedal by som, že všetko, čo potrebujete vedieť, vám povie ..... od odborníkov v tejto oblasti a od začiatočníkov ...

Prečítajte si toto fórum .... Nič iné nie je potrebné .
Strávte nad ním čas a potom dostanete odpoveď na všetky svoje otázky
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
To skutočne závisí od toho, čo sa snažíte vytvoriť. Ak chcete vytiahnuť až 100 g väčšinou čohokoľvek, čo stojí za to, lacná zostava vám nepomôže. Zamerajte sa najprv na nižšie hodnoty.

Pokiaľ ide o to, kde ju dostanete, to v konečnom dôsledku závisí od miesta, kde máte sídlo. Existujú niektorí medzinárodní výrobcovia povedzme sklenených výrobkov, ale na začiatku by som sa vyhol objednávaniu cez internet. Ak je to možné, snažte sa všetko nakupovať na mieste.

To, čo potrebujete, si určíte na základe konkrétneho projektu. Vyberte si niečo, čo chcete vyrobiť, preskúmajte, ako to urobiť, čo vám povie, čo potrebujete zohnať. Len na tomto fóre je veľa základných tém.

Ako už uviedli iní, ak máte naozaj obmedzený rozpočet, môže byť pre vás jednoduchšie kúpiť si skutočný výrobok namiesto toho, aby ste si ho vyrobili sami. Ale hej, robíme to pre zábavu nie?
 
Top