Prečo je môj výťažok DMT taký malý?

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Postupoval som podľa krokov uvedených v učebnici.
Použil som stránku .
250 g rozdrvenej kôry koreňa mimózy hostiles.
Deionizovanú vodu
Hydroxid sodný NaOHp
Tekutina do zapaľovačov Zippo.

Pretrepal som a nechal oddeliť, ako sa hovorí, a odobral žltú tekutinu.
Proces som zopakoval a po tom, čo to zostalo v mrazničke, tam bol výťažok len na jednu DMT vape tyčinku. Čo bolo určite to, čo som očakával.

Čo som urobil zle, pretože to bolo druhýkrát, čo som to urobil a dostal som rovnaké výsledky.

Jediná myšlienka, ktorá ma napadá, je, že kôra koreňa nebola super jemne namletá. Použil sa elektrický mlynček na kávu.
Nie som si istý, či to bolo to, čo mi zničilo výťažok.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Výťažnosť DMT ovplyvňuje tek a predovšetkým kvalita kôry. Ak ste použili nekvalitnú kôru, dostanete zlý výťažok. Nemyslím si, že vaša výťažnosť je zlá kvôli mletiu prášku, myslím, že na mletie kôry stačí mlynček na kávu. Odporúčam vám skúsiť použiť Cybov hybridný AB Salt tek. Na tento tek nemôžete použiť viac ako asi 100 g, ale výťažnosť je naozaj dobrá, takže stačí urobiť viac dávok. Tiež sa pokúste zohnať dobrú kôru.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Kým pred časom, teraz to už nemôžem nájsť, na YT GordoTek ukazoval jednoduchú metódu extrakcie, pokiaľ moje skúsenosti a skúsenosti môjho priateľa ukazujú, že to bola tak trochu najlepšia výťažnosť a najjednoduchšia metóda, akú som videl. Mal by som mať to video niekde stiahnuté, ak chceš, môžem ho trochu vyhľadať a poslať Ti ho @fosties.

Dajte mi vedieť :)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
Tento
https://www.patreon.com/posts/written-out-of-21369133
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Vyzerá to tak, že ten, ktorý dostal 2 verzie predtým, ako bol z YT odstránený. Mám ešte jednu z videoverzií, ak by mal niekto záujem ;)
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Rovnako, nepamätám si meno chlapíka, ale tam bol tak prekliato idiot proof AB tek, doslova 4 prísady a nádoba + pyrexová miska na odparovanie :)
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Skúsil som aj trochu zahriať kvapalinu v želaní zvýšiť výťažok, ale ani to nepomohlo.
Možno je to kôrou koreňa s malým množstvom DMT v ňom.
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Zahrievanie pravdepodobne nemá nič spoločné so zvyšovaním výnosov :) imo. nekvalitná koreňová kôra je problém....
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Btw. prečo ste nepoužili niečo na zmenu pH, práve teraz klikli... myslím nehasené vápno alebo niečo také...
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Okyslenie môže byť kľúčom k vytiahnutiu ďalších, nie je isté...
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Nie som odborník, ale pokiaľ si pamätám, dimetyltryptamín sa ľahšie rozpúšťa pri pH nižšom ako 7, dúfam, že ma niekto s lepšími znalosťami opraví, ak nemám pravdu.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
O chémii v pozadí nič neviem, ale o to by som sa mohol pokúsiť nabudúce.

Je to zvláštne, pretože je naozaj taký rozdiel v množstve DMT, ktoré kôra koreňa obsahuje? Ako zistiť, či ide o "dobrú" alebo "zlú" koreňovú kôru? Je to jediný zdroj, o ktorom viem, kde sa dá kúpiť, takže sa zdá, že majú rôzne odznaky koreňovej kôry s nízkym obsahom DMT.
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Takýto rozdiel existuje. Dobrý a zlý závisí najmä od dodávateľa. Človeka tbh. Môžete si kúpiť klobásu, kde je 35 % stretnutia, zvyšok je tajomstvo + MSG.... A môžeš si kúpiť klobásu, ktorá v podstate obsahuje 98 % mäsa, bez záhady....
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
A ako som už povedal, pH má byť nižšie ako 7...
 
Top