Využitie technológií umelej inteligencie na odhalenie obchodníkov s opiátmi v darknete

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3

Audit Úradu justičných programov Národného inštitútu spravodlivosti: Využitie technológií umelej inteligencie na odhalenie obchodníkov s opiátmi z darknetu Grant udelený spoločnosti West Virginia University Research Corporation

(záložný odkaz)


Viem, že vy hlupáci neradi klikáte na odkazy, takže len skopírujem a vložím to, čo ma zaujalo, ako som to sám čítal.

Strana 2:

Strana 6:

Strana 9:

Strana 10:

Strana 11:

Zvyšok dokumentu len nadáva na to, že výskumníci nevykonávajú správne papierovanie a sledovanie výdavkov.
Niekto sa dostal do problémov kvôli konfliktu záujmov.


Poznámky používateľa:
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Zaujímavé veci. Audítorská správa neobsahuje pre nás veľa relevantných informácií, ale môže byť odrazovým mostíkom k publikovaným výskumným dokumentom, ktoré skutočne odhaľujú použité metódy a techniky. Bolo by dobré dať na ne odkaz, pokúsim sa nejaké nájsť a dať sem odkaz.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Kľúčové slová iDarkParser, iDeeplearner, AlphaDetective vo vyhľadávačoch nič neprinášajú. Dokumenty pravdepodobne vôbec neodkazujú na tieto termíny a bude si vyžadovať poriadne úsilie prečesať dokumenty prepojené na WVURC.
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3
Huh obsah môjho príspevku bol zmenený, vďaka za upozornenie zamestnancov jeez snažím sa len pridať hodnotu
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Som si istý, že ak LE nájde spôsob, ako ho použiť, nájdu ho aj predajcovia
 
Top