Syntetický čínsky kokaín?

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
V našej krajine sa dováža látka, o ktorej sa v mnohých pouličných legendách hovorí, že je to ''čínsky kokaín''? Práve som si na to spomenul a pamätám si, že asi pred 8-9 rokmi som hľadal na Googli a narazil som na celú zdokumentovanú syntézu syntetického kokaínu z naozaj čudne pomenovanej chemikálie. Ak si dobre pamätám, zahŕňalo to hydrogenáciu. Hľadal som to 2 - 3 dni a nikde som to nemohol nájsť. Len by ma zaujímalo, či to niekto skutočne urobil a môže sa o to podrobne podeliť?
 

awrq

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2024
Messages
5
Reaction score
10
Points
3
Pravdepodobne hovoríte o dimetokaíne - AKO ČASTO VÁM PREDÁVAJÚ 100% ČISTÝ DIMETOKAÍN, NIE JE TO TAK; TAK PRESNE TESTUJTE A UISTITE SA, ŽE SKUTOČNE DOSTÁVAJTE 100% ČISTÝ "DMC" A NIE IBA INÝ PRODUKT *KAÍNU (BUFF PRE NUMBKNG A BEZ STIMULAČNÉHO ÚČINKU NEPRAVÝ DMC A RTI-113.

A áno - mám 🙂, nie je to úplne polomizerné, a je to naozaj dobré len pre polosyntetickú náhradu kokaínu hcl (ako v šňupacom kokaíne), pretože sa nedá založiť a fajčiť, je slušne hladký na nos a všeobecne sa hovorí, že je asi 80% "rovnako silný" ako AUTENTICKÝ kokaín (ale to stále nie je 80% ako.😋 silný ako 100 % čistý kokaín, ja osobne by som povedal, že je to asi 80 % sily dnešného MID Grade (MH - ÁNO, už bol minimálne raz prečerpaný a stále sa predáva ako TOP GRADE HH, ale jednoducho NIE). Aby sme sa držali témy, syntetický čínsky kokaín, o ktorom hovoríte, sa nazýva "Dimethocaine" a skracuje sa na "DMC" a CAS č. je 553-63-9 a existuje základný cas č., ale som si celkom istý, že sa nedá pripraviť na báze ako crack. Je to rozhodne lepšia a lacnejšia látka, ktorá sa dá použiť ako jedna z nich, než len látka s číslom "*CAINE", ktorá nemá absolútne žiadne stimulačné účinky a odporúčam si o nej prečítať tu na WIKIPEDII.

Dimetokaín HCL

Existuje aj ďalší syntetický a oveľa silnejší stimulant s názvom RTI-113 a všetko si o ňom môžete prečítať aj na WIKIPEDII, TAKŽE @ DOLE

RTI-113

AK VŠAK MÁTE STÁLE ZÁUJEM O SKUTOČNÝ KOKAÍN, TU JE NIEKOĽKO FAKTICKÝCH INFORMÁCIÍ, KTORÉ SI MÔŽETE PREČÍTAŤ NA WIKIPÉDII A NIŽŠIE;

Kokaín HCL

Avšak s takýmto EXTRÉMNE NÍZKYM procesom TAKEJTO VYSOKEJ KVALITY kokaínu hcl v poslednej polovici roku 2023 a prvej polovici roku 2024 (a čo vyzerá, že pokračuje) a bez skutočného MAJSTROVSKÉHO kolísania ceny VS kvality pri nákupe na úrovni KG. Taktiež ľudia zabúdajú, že s novým vekom výrobcov a motívmi, ktoré stoja za znižovaním cien, t. j. ako celá epidémia COVID-19 spôsobila hlavným výrobcom atď. veľmi veľké straty, takže teraz, keď je po nej, sa ich oči zameriavajú na to, aby VYROBILI NOVÝ PRÍJEM A aby presunuli VŠETKY zásoby, ktoré počas tohto obdobia nahromadili, a navyše môžete dokonca počuť ľudí hovoriť, že výrobcovia sa snažia strojnásobiť výrobu a začať rozširovať na iné trasy a pašovať priamo do oblastí s dopytom. Kým TRIPPLING ÚROVNE VÝROBY @ KAŽDÝ ZDROJ je PROBOHA nemožné, prinajmenšom s ich nasýtenými zásobami z prispievajúcich faktorov, AKO aj s tvrdým náporom vo výrobe MÔŽU (prinajmenšom na najbližších niekoľko rokov LIKVIDOVAŤ, že strojnásobili výrobu, je pochybné, že sa výroba skutočne strojnásobila, avšak zvýšená úroveň výroby s ich zásobami MOHLA spôsobiť, že to vyzerá, akoby skutočne mali novú MNOHEM vyššiu produkciu a úroveň čistoty sa zvýšila, a vzhľadom na obrovské zásoby s NEBOLI rovnaké, ale teraz VEĽMI RASTÚCIM dopytom po KVALITNOM kokaíne) a ich NOVOOBJAVENÝM cestám priamo do destinácií vo svete, kde bolo predtým veľmi ťažké získať kvalitný kokaín, výrobcovia využili nové možnosti a nové kanály a TERAZ sa všade dostáva kokaín, ak nie v rovnakej kvalite ako v USA, potom je to ešte lepšie, pretože nové cesty vedú na VYŠŠIE PLATENÝ TRH, ktorý bol tak dlho poznačený KVALITOU, že TERAZ sa na nové kanály pozerá menej ľudí (ak sa na ne ešte pozerá v značnom množstve), a to všetko je jednoducho povedané DOBRÁ NOVINKA pre krajiny, ktoré vyrábajú kokaín, a pre kontrolné sily kokaínu z uvedených regiónov; TERAZ JE NA SVETE, ABY SA DOSTAL K ROVNAKEJ (AK NIE LEPŠEJ) KVALITE dodávok kokaínu, pretože dopyt v USA bude vždy a vždy sa bude tak či onak napĺňať, ale TERAZ JE VÍC PRODUKTU, než dokáže prijať samotná Severná Amerika, a mocnosti sa snažia dohnať stratený čas a využiť všetky príležitosti na získanie nových trás a nových deatinačných miest, aby sa presunulo čo najviac produktu a aby sa vrátili "stratené peniaze" z extrémne spomalených časov v nie veľmi vzdialenej minulosti. Rovnako ako je teraz rok 2024, ľudia, a tieto čísla nie sú dohady alebo približné údaje, ale FAKTY, pretože výsledky testov, na ktoré sa odvolávam, sú z čísel, ktoré som osobne testoval na základe plne aktualizovaných knižničných súborov PUBCHEM & CHEMSPIDER s použitím FTIR/MS, ako aj testovania GC, a výsledky majú 99,9 % úroveň spoľahlivosti a výsledky sú nižšie od konca epidémie v roku 2023 do dnešného dňa v roku 2024. Kanada považuje 94,6 % kokaín HCL za produkt najvyššej úrovne (HH) **(priamo z Kolumbie za 18-21 tis. kanadských dolárov za kilogram na trhu po KANADA & Zvyčajne výrazne nižšia úroveň čistoty ako 94.6 %, pretože vždy je MINIMUM 5 % spojiva, ktoré sa zvyčajne klasifikuje ako "neznáme sacharidy" ), v USA je zvyčajne o niečo nižšia úroveň čistoty, pretože ich pašerácke cesty z latinskoamerických výrobných zdrojov do USA sú teraz TAK prísne monitorované, že sa zvyčajne dostávajú o niekoľko % nižšie ako v Kanade pre ich TOP úroveň (HH) .



Každopádne by som mohol pokračovať ďalej a ďalej - ale myslím, že som to už urobil a odpovedal na pôvodnú otázku.



Ospravedlňujem sa každému, kto si myslí, že som sa rozpísal príliš, snažil som sa zachovať relevantnosť otázky na začiatku & na prvom mieste.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Ďakujeme vám, bratia!
 
Top