Rýchlosť 90

drive

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 29, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Vie niekto, že rýchlosť bola vyrobená v 90. rokoch, horniny ako to boli tiež pomerne suché a podobné koca
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Je to to, čo máte na mysli? Videl som to častejšie v rokoch 1988 - 1990.
Ak áno, môžem im pomôcť.
 

Attachments

  • ctOabZEo2k.jpg
    ctOabZEo2k.jpg
    212.2 KB · Views: 6
  • tHbvgh3PS4.jpg
    tHbvgh3PS4.jpg
    205.2 KB · Views: 7
Last edited:

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Vie niekto, že speed bol vyrobený v 90. rokoch, skaly ako to boli tiež relatívne suché a podobné koca Nie som si istý vašou otázkou, ale zistil som, že rôzne ťahy rozpúšťadiel voľného metánu by vyplynuli rôzne vyzerajúci produkt. xylén a tolual by mali za následok biely nadýchaný produkt. Ak nebol rekryštalizovaný, bol ako práškový cukor. čím lepší bol, tým viac sa leskol a ha definované kryštály. pýtate sa na amfetamín a nie som si istý, či to má niečo spoločné s vašou otázkou
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Produkt na obrázkoch je tiež pervitín, presnejšie racemický pervitín rekryštalizovaný vo vode a lisovaný. Ale na amfetamíny nemám odpoveď.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Prepáčte, ale to ja sa teraz pýtam loool je racemický pervitín, ktorý sa šňupe ako koks a má podobné účinky, alebo d-meth
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Ľudia si ju čuchajú. Je to burcujúce. Racemický metamfetamín má podobné účinky ako d-metamfetamín, ale je o 1/2 silnejší ( možno o 60 %) kokaínový plyn má menšiu stimuláciu a väčšiu eufóriu ako metamfetamín
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Racemický pervitín bol v tom čase veľmi populárny medzi ľuďmi, ktorí si ho injekčne aplikovali.
Môžete ho šnupať, ako aj užívať perorálne. D-meth je takpovediac rovnaký, len silnejší v účinku. Drahší je len zriedkavo dostupný skutočný d-meth (> 90 %)
 
Top