Question Riešenie pre psov čuchačov

smellybelly45

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 9, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
vie niekto o niečom vyskúšanom a testovanom pre čuchové psy
viem, že každý povie, že vákuové tesnenie a čistenie, ale nefunguje tak dobre, ako si ľudia myslia
počul som, že síran amónno-hlinitý vo vode a aplikovaný im môže spôsobiť zmätok
má niekto nejaký nápad
na niečom pracujem a zdá sa, že pes je hlavnou prekážkou
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Aktuálnych "tipov" pre psy je kopec, ale v skutočnosti si tým nikto nemôže byť istý.
Tu na tomto kanáli si môžete pozrieť, ako cvičili psov https://youtube.com/@blazeorbust3139?si=R88VfgCWLmyCkXF2 toto je len časť tréningu... Z mojej exeperience vám môžem povedať, že psy sú najväčší nepriateľ. Skeneru sa dá vyhnúť, testu reagencií sa dá vyhnúť, ručnej kontrole sa dá vyhnúť, ale keď príde pes, každý si naplní nohavice
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Jednoduché, táto metóda funguje na 100 % Prešiel som ňou vynikajúco! Musíte cítiť vôňu drog, ktoré máte pri sebe, vy, váš domáci miláčik, vaše oblečenie, nohavičky, vaše auto a všetko!

Dávajte si pozor na diaľnici z Cádizu, stretnete minimálne 2 psy!!!
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Mám za to, že psy na vyhľadávanie sa cvičia nielen na zakázané látky, ale aj na pachy, ktoré sa môžu použiť na zakrytie pašovaných látok. Takže akákoľvek rada o používaní akýchkoľvek vecí na zamaskovanie nákladu je dosť neúčinná. Navyše pach sa časom rozptýli prostredníctvom akéhokoľvek média.

Takže zabudnite na všetky šampóny, kávu, korenie a iné hlúpe nápady a sústreďte sa radšej na vákuové utesnenie vášho výrobku.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Prestaňte sa paranoidne :)) báť a vaša tvár paniky ľudí zistí, že ste vinní :)) psy sa dajú uvedenou metódou ľahko oklamať a fungujú na 100 %.

čo poviete so šampónom a kávou sa mi zdajú ako metódy 10-ročných detí, neviem, kde ste niečo také čítali :)
existuje viac iných metód, ale žiadna z nich neobsahuje kávu a šampón :))
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Pozeral som reláciu NG s názvom Traffickd. Sledovali kartel, ktorý prepravoval (myslím, že koks) cez hranice. Na zamaskovanie zápachu používali viacero vákuovo uzavretých vriec a horčicu a kávu. Neviem, nakoľko je to praktické, ale videl som to.
 

sensitive_tm

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Aug 24, 2024
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Deals
2
Dvojité vákuum vyrobené v čistom prostredí, s novými rukavicami a všetkou pozornosťou práci 101 %
 
Top