Question Fajčíte ketamín?

Die*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Akékoľvek informácie oceníme LÁSKA
 

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Už niekoľko rokov ma zaráža, že o k-rokoch nevie viac ľudí. Každému, komu to poviem, nikto z nich neverí, ale keď sa to dozvedia, stanú sa posadnutými!
Stačí predstierať, že je to koks a variť z neho crack. Môžete použiť sódu, ja mám radšej čpavok, funguje aj lúh, ale možno sa budete chcieť uistiť, že je dobre opláchnutý. Strčte si to do fajky a zatrúbte. Alebo to môžeš urobiť na klinci, čo je najlepší spôsob.
Môžete tiež zmiešať soľ K s koksom v ľubovoľnom pomere a zmes uvariť, aby ste vytvorili hybridný kameň.
Nemôžem uveriť, že o tom nevie viac ľudí, najmä keď si feťáci stále pýtajú nový rock na fajčenie.
Normálne fajčenie ketamínu nie je dobrá vec. Kedysi som mal spolubývajúceho, ktorý klamal ľudí tak, že naplnil pervitín K, mierne ho roztopil a podával ho ľuďom, akoby to bol džib. V dymovnici sa to sfarbilo do červena a potom sa dusili jedovatým dymom. Jednoducho hrozné!
Asi pred 19 alebo 20 rokmi kolovala dávka pervitínu, ktorá bola kontaminovaná malým množstvom ketamínu. Nie dosť na to, aby ste si to všimli pri robení koľajníc, ale dosť na to, aby chutilo ako hovno a zafarbilo fajku na červeno. Musela to byť veľká dávka, inak sa to roznieslo, lebo sa to objavovalo asi pol roka.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Fajčenie syntetických je pre mňa čistá rakovina. Neodporúčam, ale ak to robíte, zostaňte v bezpečí.
 
Top