Páchnuci amfetamín v Európe

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Európsky amfetamín podľa môjho názoru veľmi odlišne zapácha od amfetamínu v Severnej Amerike.
Rozprával som sa s niekoľkými ľuďmi a bolo mi povedané, že v Európe (okrem Holandska) berú amfetamínový olej a namiesto purifikácie a kryštalizácie do neho pridávajú kofeín a rôzne látky a z 1 litra oleja vyrobia 5 - 6 kíl čudnej amfetamínovej pasty.
Máte predstavu, čo pridávajú a ako škodlivý môže byť neočistený amfetamínový olej?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Vyrábajú sa amfetamínové soli a rezané kofeínom. Táto zmes má negatívny vplyv na kardiovaskulárny systém.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Áno, je to také zvláštne, že ľudia v Nemecku majú dokonca tendenciu mať radšej rez s kofeínom.

Typický vzorec tu na prechod z Freebase na Speed je: 1L Freebase + 2L IPA/Methanol + redukovať na ph 6-7 a dať do mrazničky..čo je už veľmi nečisté a nezdravé, ale 5-6 kíl z 1l mi znie naozaj ťažko človeče, asi to niektorí ľudia aj robia..

Oni sú na to tak zvyknutí, že niektorí ani nemajú radi, keď ich ľudia predávajú nerozrezané..tak divné..
 

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2022
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Neviem, prečo by niekto chcel, aby sa jeho amfetamín tak veľmi krátil.
Stačí, keď v tom momente budú železničné kofeínové tablety. Asi som len trochu purista, čo sa týka drog. Vždy chcem presne vedieť, čo a koľko sa v niečom nachádza, skôr než si to vezmem. Na druhej strane mám niekoľko kamarátov, ktorí si pri konfrontácii s neznámou látkou na párty jednoducho šnupli lajnu bez toho, aby sa na niečo pýtali. To nie je pre mňa.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Takže chceš povedať, že do amfetamínového oleja jednoducho pridali 3 - 4 kilá kofeínu?
Zaujímalo by ma, aké prímesi má olej v sebe, ak nie je kryštalizovaný.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Súhlasím s vami na 100 %. Myslím si, že ide len o to, že veľa ľudí sa naozaj nezaujíma a/alebo si neuvedomuje riziko rezaných výrobkov.
Netvrdím, že užívanie drog je najzdravšia vec, ale s rezanými zmesami sračiek si môžete v tele veľa pokaziť :D
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Nikdy som nepočul, že by do nej niekto dával toľko a podľa oficiálnych správ sa čistota amfetamínovej pasty v európe za posledné roky zvýšila z 10 % na 25/30 %, takže si asi ľudia začínajú viac uvedomovať, aby do nej nedávali "príliš" veľa kofeínu.

Podľa toho, čo viem, ľudia používajú olej v pomere 1:2:IPA/Metanol a potom pridávajú 10-25 % kofeínu
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Napriek tomu, ak je čistota 25 %, znamená to, že ide o odpadkový amfetamín, ktorý nebol riadne vyčistený
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Určite!

Väčšinou sa IPA neodparuje dostatočne dobre a/alebo olej nie je správne vyčistený od iných vedľajších produktov..čo spôsobuje, že olej je už nečistý

Pri bežnej zmesi, ktorú pouliční predajcovia robia na premenu oleja na rýchly, je to ešte horšie
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Potom teda dáva zmysel, že z jedného kilogramu oleja získajú 6 kg, ak po kryštalizácii dokážu dosiahnuť len 25 % čistotu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Pre túto hmotu nezískate reprezentatívny vzhľad ako amfetamín sulfát. Bola by to mastná guma.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Lol presne to, čo sa predáva.
Ak je to lepkavé, zrejme si myslia, že je to čisté.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Lol, ak si myslíte, že je to smutné, počkajte, kým budete počuť o ružovej rýchlosti, ktorú predávali. ( Mám podozrenie, že je ružový kvôli kontaminácii ortuťou).
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
No, je mi ľúto, ale vaša domnienka je vo väčšine prípadov nesprávna. ak je to pouličný tovar, v 90 % prípadov sa vyrába Leuckartovým postupom. škálovanie Hg reakcie je po prekročení určitého bodu ťažké. leuckart stále zostáva ekonomicky najvýhodnejšou cestou pre masovú výrobu. rovnako ako červená farba je charakteristická pre nadmerné okyslenie, na extrakciu sa používa nepolárne rozpúšťadlo alebo sa destiluje parou, takže aj keď je kontaminácia, nestačí na zafarbenie do ružova.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Nie je však červený, je ružový. Kedysi som ho mal a urobil som na ňom pranie a to odstránilo časť farbiva.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Podľa chemického hľadiska väčšina vecí predávaných v stredoeurópskych krajinách, ako je Nemecko, nie je, žiaľ, dobre prezentovateľná.

Preto by som sa za seba sústredil len na výrobu čistého oleja a nechal ostatných, nech si produkt pokazia, ak sa tak rozhodnú.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Za predpokladu, že by bol olej/freebase čistý (99 %), išlo by o 1 l freebase + 2 l IPA + 0,45 kg kofeínu, čo by znamenalo celkovú hmotnosť 3,45 kg pasty, čo by viedlo k čistote približne 29 %

V prípade 6 kg z 1 l freebase s rovnakou receptúrou by to bolo ešte horšie, pravdepodobne 15 - 17 %, čo je veľmi pod súčasným štandardom trhu v strednej Európe (okrem Holandska)
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Chcete mi povedať, že na rezanie amfetamínového oleja používajú IPA? To je choré
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
To sa rozhodne podarilo.

Používajú sa IPA alebo iné alkoholy spolu s kofeínom, čo je veľmi nezdravákombinácia pre srdce.

Keď si prechádzam policajné správy zo stredoeurópskych krajín (napriek Holandsku), kvalita rýchlosti sa v priebehu posledných rokov skutočne zlepšila z priemerných približne 15 % na 30 % v skutočnosti, ale stále je to neuveriteľne hrozné
 
Top