Question Krátko pôsobiace lieky sú výnosnejšie?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Zaujímalo by ma, či má niekto nejaké informácie o ziskovosti krátkodobo pôsobiacich liekov oproti dlhodobo pôsobiacim.

Najlepším príkladom je kokaín vs pervitín.

Krátko pôsobiace drogy sa musia používať častejšie a sú pohodlnejšie, ale tiež sa zdajú byť o niečo drahšie, aspoň v prípade kokaínu.

Dlhodobo pôsobiace drogy ako pervitín bývajú lacnejšie, ale pravdepodobne je pre ne väčší trh, pretože ľudia chcú lacné drogy, ktoré dobre fungujú.

Som mimo názoru, že pre najlepšiu kombináciu rizika a odmeny sú najlepšou cestou krátko pôsobiace drogy pre vysoký štandard a bohatších klientov, aspoň pre menší rozsah.

Aké sú vaše názory?
 

RAMIREZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 28, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Dobrý deň, CryoThio, myslím si, že lieky s vyššou čistotou a kvalitou majú väčší účinok na spotrebiteľa. Ľudia bežne hľadajú silnejší účinok bez toho, aby museli platiť viac peňazí, ale zároveň môže byť rizikovejší alebo nemusí mať očakávaný účinok.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Vždy uprednostňujem vysokú kvalitu, aj keď je cena trochu vyššia. Pokiaľ ide o farmaceutiká, väčšina ľudí, ktorých poznám, uprednostňuje krátko pôsobiace oxidy pred dlho pôsobiacimi, aj keď cena je oveľa vyššia, ale pokiaľ nekupujete len na úľavu od bolesti, potom je vhodnejšie použiť krátko pôsobiace. Veci ako stimulačné látky sú však iné. Koks a pervitín sú veľmi odlišné omamné látky. Poznám ľudí, ktorí majú radi oboje, a poznám ľudí, ktorí milujú pervitín a hovoria, že koks im nič nerobí. Nie som veľký užívateľ stimulov, ale keď to urobím, vyberiem si koks, ale len ak je kvalitný. Šliapanie po veciach sa robí z chamtivosti bez akejkoľvek starostlivosti o spotrebiteľa, ktorý vám v prvom rade platí účty, ale vždy sa nájde ďalší, ktorý nahradí toho, kto zomrie na zlé sračky vo výrobku, to je asi tá myšlienka. Príkladom sú lisované tabletky, ktoré sú lacnejšie a niekedy môžu byť silnejšie, ale nie vždy sú tak dobré na bolesť a opojenie je často veľmi odlišné. Možno stoja menej, ale z dlhodobého hľadiska sa to oplatí? Pokiaľ ide o ziskovosť, podľa mojich skúseností je vždy najlepším receptom poznať svoju klientelu a jej preferencie. Metamfetamín môžem dostať vo veľkom oveľa lacnejšie ako koks, ale nikto z ľudí, ktorých poznám, nemá rád metamfetamín, pokiaľ to nie je stará škola korbáčov. Koks sa predáva rýchlo, takže hoci je zisk nižší, $ prídu rýchlejšie a z dlhodobého hľadiska je to nakoniec lepší obchod.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Myslím, že to závisí od trhu vašej krajiny, pozrite sa, čo je výhodnejšie. Napríklad ak je na uliciach už dostupný vysokokvalitný kokaín, ktorému konkurujete, nebude to až také ziskové, ak je to tak, urobte opak, predávajte napríklad pervitín, ako ste ho spomenuli. Samozrejme, ľudia si vždy budú kupovať svoju drogu bez ohľadu na kvalitu. Ale dúfam, že chápete, čo sa snažím povedať, nekonkurujte niečomu, čo je už dostupné na uliciach, rozhliadnite sa okolo seba a pozrite sa na výber ľudí. Začnite s niečím novým, s niečím, čo nie je skutočne dostupné bez ohľadu na to, či je to krátkodobé alebo dlhodobé, trochu odbočujem od témy. Ale ide mi o to, že musíte byť výnimoční a začať predávať niečo nové. Zostaň v bezpečí, človeče.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Rozumiem. Myslím, že v USA nie je metamfetamín taký ziskový, pokiaľ človek nedodáva tým, ktorí majú prostriedky na to, aby zaplatili za vysokú kvalitu. Mefedron by však mohol byť dobrý, ľahko sa vyrába, konkuruje kokaínu, musel by sa však predávať lacnejšie, napríklad 40 za gram, možno 60, ale 40, aspoň pre komerčných zákazníkov, nie pre tých, ktorí zaplatia za vyššiu kvalitu.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Súhlasím, RC sa môžu naozaj dobre predávať na ulici. Osobne som nikde nevidel takú veľkú konkurenciu pre ne. Kúpte si nejaký kvalitný tovar a začnite z neho rozdávať malé vzorky, len aby ste si získali dôveru a zákazníkov. Po prvej vysokokvalitnej dávke si môžete zaobstarať nejaké menej kvalitné, ale čisté veci za nižšiu cenu len pre väčší zisk. Z času na čas prepínajte medzi dávkami vyššej a nižšej kvality, aby ste mali väčší zisk, ako som už povedal. Takto by som to urobil ja. Súhlasím s tým, že 40-50 je dobrá cena, ak sa chystáte predávať na jeden kus. Povedal by som, že stálym zákazníkom 40, novým 50. Ak neexistuje aktívny trh pre požadované RC, ktoré chcete predávať alebo vyrábať, môžete si ceny doslova vymyslieť. A nezabudnite spomenúť, ako funguje cenotvorba, 40 po tom, čo sa stanete stálym, môže priniesť viac aktívnych custov. Samozrejme, to platí, ak sa rozhodnete nakupovať dávky, nie ich vyrábať.
 
Top