Refluxná aromatizácia na zvýšenie účinnosti CBD/THC

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Raz som počul, že refluxovanie buriny môže zvýšiť jej účinnosť. Predtým som nemal možnosť to vyskúšať, ale teraz to urobím, pretože v súčasnosti držím v ruke 2 druhy buriny: CBD (1,8CBD/0,02THC) a veľké množstvo pouličného hašiša s jasným peľom THC.

(otázky v dolnej časti)

VYBAVENIE, METÓDA A HLAVNÝ INGRIEDIENT
Každopádne som sa rozhodol, že to skúsim, zaznamenal som si bp požadovaných kanabinoidov, dal som trochu trávy do sklenenej nádrže bez veka, vrchnú časť (kde má byť veko) som zakryl roztrhaným kusom igelitového vrecka používaného na mrazenie potravín atď. aby som zabezpečil blokovanie prúdenia vzduchu do sklenenej nádrže.

Potom som sklenenú nádrž vložil do hlbokej panvice na varenie a začal som v nej variť vodu, aby sa vo vnútri sklenenej nádrže spustil kondenzačný efekt.

Sklenená nádrž je oddelená od dna panvice sitkom, ktoré je tiež umiestnené v panvici. Sito sa opiera o okraje panvice a sieťka sita je dostatočne hlboká na to, aby vriaca voda prúdila na sklenenú banku bez akéhokoľvek kontaktu s dnom panvice.

Vrchná časť sklenenej nádrže je, ako bolo uvedené, zakrytá plastom, aby sa zabezpečilo blokovanie prúdenia vzduchu. Akonáhle teda voda vrie, položil som na plast (vrch sklenenej nádrže) kocky ľadu,takže skondenzovaný kanabinoid kvapká priamo späť do masy hrnca vo vnútri sklenenej nádrže.

Otázky:
0. Robím to správne?

1. Je možné touto metódou zvýšiť potenciu?

2. Chýba mi niečo? (roztok rozpúšťadla atď.)

3. Existujú na to aj iné metódy?

4. Ako by sa to dalo urobiť pomocou hash?
 
Last edited:

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Na izomerizáciu je potrebné použiť kyselinu. Používate ju, alebo len teplo?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
1,5 h v domácej peci pri 90*C na proces dekarboxylácie. Zvyšuje účinnosť u púčikov
 
Last edited by a moderator:

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Predpokladám, že vaša metóda sa vzťahuje aj na hašiš, keďže je to primárny materiál, ktorý človeka zhulí. Alebo sa mýlim?
- Ďakujem za odpoveď
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Pri niektorých metódach výroby hašiša dochádza v procese dekarboxylácie
 
Last edited by a moderator:
Top