Question Prijímanie objednávok v Číne je anonymné.

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Ahoj, som zo Španielska a robil som objednávku v Číne od pred niekoľkými rokmi a neviem, aký je lepší spôsob prijímania objednávky anonymne.
Vie mi niekto poradiť, aký je lepší spôsob prijímania objednávok z Číny?
Myslím, že je možné prijímať všetky objednávky v skriniach alebo v obchodoch s prepravnými miestami, ale ešte som to neskúšal.
Nejaké odporúčanie na tento účel?
Ďakujem.
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Na prijímanie tovaru môžete používať skrinky. Je to bezpečné.
Zvyčajne máme vlastnú špeciálnu leteckú linku, nemusíte sa obávať prenosu.

Ak máte ešte otázky, pošlite PM, prosím.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Tovar môžete dostať v skrinke alebo v predajni na expedičnom mieste. Potrebujete len miesto, falošné meno a falošné telefónne číslo a potom dostanete sledovacie číslo a budete sledovať všetky informácie o doručení.
Máme špeciálnu linku, ktorá môže urobiť to, aby ste 100% dostali tovar
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
Aj ja som v Španielsku a dostať balík anonymne z Číny je 100% impossibile.
Preprava sa nedá presmerovať do skrinky, pretože kedykoľvek si pri doručení + podpise vypýtajú peniaze
ups a dhl obaja nemajú skrinky v Španielsku (seur a inpost majú nejaké, ale super plné fotoaparátov)
ten, ktorý sa nazýva ems, že zase correos v Španielsku je doručený dverami alebo musíte vyzdvihnúť priamo z pošty so všetkými rizikami súvisiacimi, ak vás nenájdu doma
môžete si prenajať poštovú schránku alebo dom na airbnb alebo sa opýtať nejakého pakistanského obchodu, či vám môžu urobiť službu, ale byť anonymný je takmer nemožné
vždy majte čistý telefón a notebook zašifrovaný a nedávajte žiadne PIN kódy ani informácie
aspoň nebudú žiadne dôkazy v prípade zlých vecí
ak potrebujete informácie, stačí sa opýtať
 
Top