RCH21 kanabinoid od čínskeho dodávateľa má o ňom niekto nejaké informácie?

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Neuvádzali žiadne IUPAC ani CAS nevie niekto, či je to dobré? pochybujem, že má pôsobenie Cb1 kvôli zákazu. je biela na rozdiel od iných nových žltých neaktívnych, ale je to skratkovité. skúšal to niekto?
OiBzTxOl1w
 

halohydrin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
21
Reaction score
22
Points
3
Neviem presne povedať, o čo ide, ale som si takmer istý, že je to jeden z analógov kanabinoidov s metylspacerom indolu/indazolu alebo s hydrazidovou väzbou. Po čínskom všeobecnom zákaze bežných kanabinoidných štruktúr boli takmer všetky dovážané kanabinoidy, ktoré sme analyzovali, kanabinoidy s metylovými mostíkmi. Sú takmer podobné klasickým indol/indazolovým kanabinoidom, majú vysokú afinitu k CB1 a ľahko sa vyrábajú. Napríklad - ADB-FUBIATA, alias AD-18
 

Attachments

  • 1tLiZbEKuD.jpeg
    1tLiZbEKuD.jpeg
    9.8 KB · Views: 508

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
má afinitu k Cb1, nielen k Cb2? myslela som, že všetky chemikálie s afinitou k Cb1 sú zakázané, nielen štruktúra noidov, je to pravda? tiež som počula správy o AD-18 a že je neaktívna ako všetky nové čínske. možno dostanem vzorku tejto, aby som to videla.
 

halohydrin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
21
Reaction score
22
Points
3
Pokiaľ som sa informoval, Čína zakázala len tieto štrukturálne triedy. Videl som, že niektoré médiá to publikovali ako "catchall clause", zrejme bez chemických znalostí. Z krátko vykonaných experimentov s metylspacer kanabinoidmi vyplýva, že majú trochu silnú afinitu k obom receptorom, pričom sú o niečo menej účinné ako nemostnaté ekvivalenty. Počul som tiež, že niektoré nové kanabnoidy/katinóny sú oveľa menej účinné ako predchádzajúce - teraz zakázané. Analyzovali sme veľa dovážaných materiálov pomocou GC/MS a pomerne veľa z nich je buď rezaných nepríbuznými zlúčeninami, alebo sú len štrukturálne odlišné. Myslím si, že to môže byť dôvodom zníženej účinnosti a aktivity. Niektoré nedávne RC obchody môžu byť v súčasnosti dosť pochybné. Trochu smutné.
 

Attachments

  • xVRvedtC0o.png
    xVRvedtC0o.png
    106.8 KB · Views: 508

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Áno, zdá sa, že je to štandardná prax už dlhší čas pre RC obchody. ďakujem za vaše cenné postrehy, ktoré si cením. tiež ak niekto testoval tento RCH21 in vivo a má nejaké informácie a porovnania so zakázanými, bolo by to super.
 

Jester8

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mám nejaké mám ukážky

zmiešala 5 g so 48 g listu.
Nemala žiadny účinok. To isté ako každý iný noid z Číny za posledný rok.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Ide skôr o nepsychoaktívneho agonistu receptora CB2
 

Jester8

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Správne mat. Žiadny rekreačný účinok
 
Top