Question Kvalita nad kvantitou

HHH

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 21, 2024
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Mal by som svoj amfetamín predávať tak čistý, ako je drahý, alebo by som ho mal predávať menej čistý, ale lacnejší?

HHH
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Zdá sa, že každá oblasť je iná, alebo aspoň každý používateľ v závislosti od látky. Vždy radšej platím za kvalitu a predávam len kvalitu namiesto menej kvalitného výrobku, ktorý môže byť lacnejší. Príklad, radšej zaplatím 25 dolárov za skutočný oxidovník ako 8 dolárov za lisovaný. Nie každý to však tak cíti
 
  • Like
Reactions: HHH

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Predávate chemikálie predajcovi alebo spotrebiteľovi? Myslím si, že veľa zákazníkov by uprednostnilo čisté. Stavím sa, že predajcom by sa to tiež páčilo a ak chcú, môžu znížiť
 

HHH

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 21, 2024
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Málo zákazníkov a jeden veľkoobchodník
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Mám zákazníka, ktorý si každý mesiac kupuje jeden produkt, ktorý dostávam, a keď ho dostanem, je tak čistý, ako len môže byť, a on zaň zaplatí najvyššiu sumu, pričom vie, že prepláca, pretože rovnakú čistotu nemôže dostať nikde inde. Uznávam, že má peniaze a to sú tí najlepší zákazníci. Ak nájdete jedného z tých chlapíkov, ktorí majú tučné konto a páči sa im váš produkt, môžete ho oceniť akokoľvek chcete, ak ho nikde inde nedostanú rovnako kvalitný a zaplatia ho. Dokonalým príkladom sú tabletky proti bolesti v niektorých malých mestách bez ponuky a s vysokým dopytom, aj ten najchudobnejší narkoman zaplatí takmer 2 doláre za mg len preto, že to nemôže nikde dostať. Vidiecke oblasti majú veľké peniaze, ak poznáte správnych ľudí
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Mali by ste ho urobiť čo najčistejšie a zakaždým sa snažiť zvýšiť jeho čistotu.
Považujte to za investíciu do svojich zručností, spočiatku to bude časovo náročnejšie, ale neskôr zistíte, že výroba viac ako 99 % čistej soli si nevyžaduje veľa peňazí ani času navyše.
Správna výrobná prax (GMP) je optimálna dlhodobá stratégia, ako získať peniaze, dobrú povesť a dobrú karmu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Vždy. Vždy. Kvalita nad kvantitou.
Jediný produkt, ktorý by sa mal (a musí) znížiť, je [surový] fentanyl - alebo iný extrémne silný opiát či trankvilizér. Akákoľvek látka, pri ktorej by surový produkt potenciálne zabil priemerného spotrebiteľa.
Tým, že sa snažíte zarobiť peniaze navyše, v skutočnosti podvádzate len sami seba. OK, z niektorých predajov zarobíte 20 dolárov navyše a/alebo natiahnete každý gram o desatinu alebo dve. Nebude to trvať dlho, a ak áno, pravdepodobne využívate niekoho, kto je zúfalý, a to vo vás vybuduje odpor - taký, aký neočakávate. Hneď ako príde ďalší chlapík, ktorý bude mať lepší tovar, prevezme váš obchod. Ak sa to stane, radšej dúfajte, že váš konkurent vynechá dodávku a zákazník nebude chcieť čakať. Takto môžete získať ďalšiu hru, aby ste im dali nejaký surový výrobok a vybudovali si späť svoju povesť a klientelu.

Ak hovorím z vlastnej skúsenosti, zvyčajne je závislý človek dosť lojálny voči svojmu najlepšiemu dílerovi, chce sa ho snažiť udržať v bezpečí a v tajnosti, aby sa mu nič zlé nestalo. Keď sa stane sračka, ľudia sa pravdepodobne skôr vzdajú svojho záložného dílera s odpadovým produktom ako toho dobrého - buď nabonzovať, ošklbať..čokoľvek. Chlapík so sračkovým produktom pravdepodobne nie je prvý pozvaný na večierok... "Áno, hej všetci, toto je ten chlapík s amfetamínom, ktorý sotva niečo robí a chutí ako paracetamol." ... Povedia, že zavolajú tomu druhému... Radšej zaplatím tých 20 dolárov navyše."

o7
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Myslím, že toto je asi najlepšia rada, ako zachovať čistotu
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Predávajte ho o niečo drahšie a získajte stálych zákazníkov, keď ste spoľahlivý predajca s čistým produktom, každý si vás bude vážiť a spoľahne sa na vás, rezané produkty sú rezané produkty, čisté produkty sú čisté produkty. Koniec príbehu
Čistá silná droga = viac stálych zákazníkov
Priemerný rezaný high= menej zákazníkov a málo alebo žiadni stáli zákazníci
Podľa môjho názoru sú stáli zákazníci najdôležitejšou vecou v pouličnom obchode
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Nikdy som nepochopil rezanie produktu, iné skúsenosti, iné životy, možno aj ja som len mimo. Ale pre mňa je Zlaté pravidlo naozaj vynikajúci výrobok. Nechcem, aby som vyhľadával Klientov, chcem, aby vyhľadávali mňa, pretože moje sračky sú tak dobré, naozaj mi to pripadá ako bezvýznamná vec.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Aj distribúcia kvalitného produktu pomáha vytriasť bezohľadné subjekty, z čoho profitujú všetci.
 
Top