Prorocké sny?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
379
Points
63
má ešte niekto sny, ktoré sa neskôr splnia aj v realite? mne sa občas zdajú. nikdy to nebolo nič dôležité, ako napríklad, že sa mi ešte stále sníva, lebo som si pred pár hodinami dal gram pervitínu (rozdeleného možno do piatich riadkov) a rozprával som sa s niekým o zločinoch podľa filmov, potom som si spomenul, že som mal sen, ktorý bol presne takýto, keď som bol oveľa mladší. Vtedy som drogy nebral (ofc), len som vedel, že sa cítim veľmi nepríjemne a "vytočený", a teraz sa to deje rn. ďalší príklad je, že keď som bol asi v tretej triede, mal som sen, v ktorom sa mi zdala časť našej školy, ktorú som nikdy predtým nevidel, a potom tam neskôr učiteľka vzala našu triedu a ja som ju okamžite spoznal. sú aj ďalšie príklady, ktoré ma z hlavy nenapadajú

ak má niekto z vás podobné skúsenosti, podeľte sa o ne ^^;
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
Je to takpovediac niečo ako predslovy. Keď som bol mladší, mal som jednu o tom, že mi vyhorí dom. Rodičia robili všetko pre to, aby ma zamkli v mojej izbe, ale nakoniec to vzdali. O niekoľko rokov neskôr začal dom horieť n oheň sa dostal priamo do mojej izby. Potom sa ma už nikdy nevypytovali. Tiež sa mi snívalo o filmoch, ktoré ešte ani neboli v televízii n prišli n odišli. Už ich nemám, ale mám akoby pavúčí pocit, keď sa niečo pokazí. Keď som bola malá, meditovala som celé hodiny, možno preto. Viem len to, že vždy počúvam svoje pocity, keď prídu, ako to bolo predtým. Určite na mňa dáva pozor moja strážna valkýra
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Želám si, aby som si pamätal len svoje sny. Väčšinu nocí vôbec netuším, čo sa mi snívalo.

V tých, ktoré si pamätám, som vynášala odpadky alebo jedla kukuricu na klase......stupid
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Haha pridajte naň trochu masla a soli a jeho prob patrí medzi moje najobľúbenejšie jedlá. To je asi dôvod, prečo si stále pamätám ten sen
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Nemal som prorocké sny, ale mal som prorocké dmt výlety.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Bohužial áno, minimálne 100. Zvážte toto a všetky nedávne správy z poslednej doby a zvážte, že počas snenia astrálne premietate do budúcnosti. Or....we žijeme v matrixe. Alebo oboje
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
379
Points
63
malý dodatok k tomuto príspevku... neurobil som gram pervitínu. predali mi ho ako pervitín, ale bol to pravdepodobne nejaký druh katinónu. uvedomil som si to až oveľa neskôr :x všetky sračky, ktoré kupujem na mieste, sú takéto

keby som si dal gram pervitínu, asi by som zomrel
 
Top