Prolintane

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Dobrý deň, priatelia, mám otázku. Vie niekto, ako sa syntetizuje látka? 1-fenyl-2-pyrolidinylpentán (AKK=Prolintan) z metamfetamínu Ďakujem za odpoveď a vedomosti.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Túto látku nemožno získať z metamfetamínu. Navrhujem, aby sa dala získať z príslušného analógu fenylacetónu redukciou pyrolidínom, podobne ako pri syntéze metamfetamínu
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
1Podpísal som sa s vami a ďakujem vám za radu.
2 V mojej krajine sú prekurzory o P2P/P2NP Tieto látky sú veľmi zriedkavé.
3 V mojej krajine to nie je možné. Ak mám východiskovej látky p2p/p2np len 1,mg, môžem zomrieť od polície
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Z akého dôvodu potrebujete prolintan? Na rozdiel od a-PVP je slabo aktívny
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Prelisujte 500 tabliet XTC s Prolintanom 10.G a pomenujte ho "HYDRA" nový výrobok.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Brat, mám nový nápad. Čo si o tom myslíš? (nikotín)
Môžem z nikotínu syntetizovať prolinthan?
 
View previous replies…

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
A dá sa z tejto látky syntetizovať? (Allylbenzén)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Č.
je ťažké získať prekurzor na syntézu prolintánu, pravdepodobne si ho budete musieť syntetizovať sami. Nemyslím si, že je to dobrý nápad, samotná látka nie je taká zaujímavá, aby ste na to vynaložili toľko úsilia.
Alebo máte záujem, aby bola vo vašej krajine legálna?
 

BufoKing

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Prolintane? Tam nechoďte. Funguje to? Určite! Vydrží to? Nie. Nutkavé nutkanie na opätovné dávkovanie je silnejšie ako kokaín.
Prejavíte silné protispoločenské správanie. Po prvých 10 minútach sa cítite ako hovno a začína sa honba za drakom. Je vysoko návyková, ale výplata je hrozná. Zápach podobný horiacemu plastu. Spôsobuje, že mi naskakuje husia koža. Držte sa amfetamínu.
Alebo pvp, ak je to druh high, ktorý chcete. Newmind to predával. Potom ho nahradili Pappom, ktorý bol slabý. A rovnako nechutný.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
V Afrike moja armáda priateľov užívala len tramadol. Dôvodom je, že tradičné chemické látky a prostriedky na výrobu liekov nestačia. Preto som musel nájsť náhradný liek.
Aspoň je lepší ako tramadol.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Môžete uskutočniť Grignardovu reakciu chloridu benzylmagnézia v dietyléteri (alebo ešte lepšie v dibutyléteri) na butyronitrile a získať 1-fenyl-2-pentanón. Potom ho skondenzujte s pyrolidínom vo vodnom roztoku etanolu a vykonajte reduktívnu amináciu s hliníkovým galinstanovým amalgámom, aby ste získali prolintánovú voľnú bázu. Filtrujte Buchnerovým lievikom a prebublávajte HCl, aby ste získali prolintán HCl. Prolintan bol celkom dobrý. Existuje spôsob, ako syntetizovať metiopropamín a etiopropamín z tiofénu.
 
Top