Question Cena kokaínu

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, ako sa máte Chcel by som vedieť, aké sú najlepšie ceny čistého kokaínu na 90 %/100 % z 1 kg
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
zmiešané ceny na celom svete 👍, ak neviete, z akej krajiny ho chcete, dostanete aktuálnu cenu
 

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Je možné nájsť predajcu, ktorý predáva kilo kokaínu osobne nie cez dark web môžem sa pohybovať po celej Európe, ale najlepšie predajcu v Španielsku alebo Holandsku ďakujem
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Aktuálna cena v hlavnom uzle v Európe za kilogram je teraz 30k Holandsko/Belgicko, 27-8k Španielsko.
 

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Je možné nájsť predajcu, ktorý predáva kilo kokaínu osobne nie cez dark web môžem sa pohybovať po celej Európe, ale najlepšie predajcu v Španielsku alebo Holandsku ďakujem
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Toto množstvo výrobku by ste nemali hľadať na kúpu prostredníctvom tmavého webu, najmä nie "osobne", pretože by to bolo volanie, ktoré by bolo okradnúť alebo podvod. To je len môj názor.
Ak ste už v podnikaní (am hádam ste, ak uvažujete o kúpe kilo), než by nebolo ťažké požiadať niektorého z vašich kolegov, ktorý je v hre, ktorí prišli z jeho contats, aby vám a zároveň byť recomention pre obe strany. S najväčšou pravdepodobnosťou by to bol spôsob, ako mať zdravý dlhodobý kontakt.
Ak by som bol na vašom mieste, je to smer, ktorým by som sa pozeral.
Veľa šťastia so všetkým
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Pochybujem, že za 8 000 dostanete 1 kg kvalitného kokaínu
 
Top