Question Z maku na morfín na heroín - jasná metóda a otestované, prosím!

KS365

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 27, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
V súčasnosti pestujem veľa maku v suteréne ako indoor prevádzku... snažíme sa vyrobiť len dostatok heroínu pre seba, roky sme boli strelci a máme plné zuby metadónovej kliniky, ale nemáme záujem o kúpu kvôli veľkému množstvu fentanylu na uliciach.

Môj manžel pestuje marihuanu už roky, takže samozrejme chcel vyskúšať mak... dosahujeme skvelé výsledky a zber je za rohom.

Máme extraktor soxletov, vákuové čistenie, množstvo vybavenia a všetky potrebné chemikálie: zoznam je zverejnený nižšie, dajte mi prosím vedieť, čo mi chýba?

Môj manžel má veľa skúseností s výrobou extraktov THC...

Zaujímalo by nás hlavne, či je to podobné výrobe extraktov, či má niekto prístup k jednoduchému receptu?
môžeme to robiť s 99-percentnou ľadovou kyselinou octovou alebo môžeme vyrobiť anhydrid kyseliny octovej? Ak áno, tak ako?

Kyselina chlorovodíková
kyselina sírová
Kyselina ben*****vá
Ľadová kyselina octová
Chlorid amónny
Hydroxid sodný
A samozrejme jedlá sóda

Hľadám jasný recept, pestujeme Tazzies alebo tasmánsky variant p. somniferum, ako aj mamutie maky a čierne Betty

Hľadali sme varianty s vysokým obsahom alkaloidov pre istotu máme viac obrovských kvetináčov a jeden kvetináč má už asi 30 strukov a veľa vyskakuje a kvitne a našich ďalších 5 je len trochu pozadu zasadili sme ich asi 100 na kvetináč alebo tak...

Sú veľmi silné, sme veľmi hrdí na našu vnútornú záhradu!
 

DenSouLew

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Zaujímavé je aj to. Aj keď sa to zdá byť naozaj veľká vec.
 
Top