Question Neúspešný policajný test na drogy

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Vie niekto, prečo niektoré testy na drogy uvádzajú 4mmc,3mmc atď. ako metamfetamín?
Viem, že môžu mať prepadnuté testy na drogy, ale možno existuje aj iný dôvod.
A aké "triky" používate vy, aby ste prešli náhodným drogovým testom, keď ste za opaskom?
 

soprano82

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Nie je to síce trik ako taký, ale pred nástupom do vozidla by som si naložil vodu a párkrát sa vymočil, alebo by som si tam nechal čistý moč, ak vás príliš nesledujú. Samozrejme, za predpokladu, že ide o test moču

Nájdite si tiež stránku/fórum/skupinu, ktorá sleduje a informuje o tom, kde policajti pripravujú testy pre vašu miestnu oblasť.

Viem, že existuje dosť veľa liekov, napr. ritalín, ktoré môžu vydať falošne pozitívne výsledky. Možno sa vám podarí presvedčiť policajta, že máte adhd, stačí sa trochu vrtieť a predstierať, že vás rozptyľujú okoloidúce autá.
 

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Počul som, že existujú nejaké spreje "body hygine", ktoré môžu pomôcť pri teste slín (to je to, čo používajú), len ak sa nastriekate pred pľuvaním. neuvádzajú žiadne zložky výrobku, takže naozaj neviem, či fungujú tak, ako sa inzeruje
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ak sa pozriete na štruktúru týchto substituovaných katinónov, sú to fenyetylamíny, rovnako ako pervitín. Amfetamín a 100 drogy sú. Vôbec nie je prekvapujúce, že sa označujú za amfetamíny. Prekonanie testu silne závisí od thier testovacieho protokolu. Pitie veľkého množstva vody vám zvyčajne pristane pri zlom teste, pretože kontrolujú hladinu kreatínu a tá bude nízka, ak je vaša moč zriedená. Syntetická moč v headshope je lepšia, ale ak ju pošlú do laboratória, dostanete ding pre "nezhodu s ľudským močom " (stalo sa mojej manželke) získať od niekoho čistý moč je najlepšia voľba. Potrebujete minimálne 2 unce a udržujte ho v teple. Fľaštička s roztokom na kontaktné šošovky alebo fľaštička s fyziologickým roztokom do nosa má správnu veľkosť, zalepte si ju medzi gule a stehno, aby bola teplá. Ženy máte šťastie. Máte ideálne miesto pre túto 3" dlhú fľašu s priemerom 1".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
W5xzQgVHjk


Pozrite sa na všetky tieto lieky. Všetky majú fenyl (cyklohexán s dvojitými väzbami) a uhľovodíkový reťazec s 2 až 4 uhlíky (etyl, metyl, propyl, butyl, všetky s rôznou dĺžkou uhlíkového reťazca) a vzadu ( dusík N) amín. Všetky, ktoré majú väzbu za N. To je metyl (ch³)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Čaká vás skúška? Potrebujete niečo, čo môže spôsobiť falošne pozitívny výsledok, hádam a použiť ho ako výhovorku? Ktoré iné výrobky každodennej spotreby môžu spôsobiť falošnú pozitivitu? Počul som, že to môže spôsobiť Ibuprofén, ale nepátral som po tom.

Nemyslím si, že nejaké detoxikačné prostriedky skutočne fungujú
 
Top