Question Piper Auritum. Nový zdroj safrolu

DarkMarlboro

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 12, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tam, kde žijem, nie je iný zdroj na získanie safrolu ako piper auritum, s tým, že je to mor a je všade, čo si myslíte o syntéze mdma z oleja piper auritum, čistím olej, ako je uvedené v štrajku Celková syntéza, čistenie 28% ľadovou kyselinou octovou a obilným alkoholom, potom destilácia. Chcete ešte niečo dodať alebo máte nejaké pripomienky? Oxidácia pomocou kyseliny mravčej a peroxidu vodíka Uvažujem o redukcii pomocou ortuti a hliníka, aké preventívne opatrenia by som mal prijať?
Ďakujem za pripomienky
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Neviem, či ste sa s týmito informáciami už stretli. Je to takmer všetko, čo by ste chceli vedieť o MDMA. Prvých 5 - 6 odkazov je o rôznych metódach výroby safrolového oleja a obzvlášť užitočný je odkaz Comprehensive Safrole FAQ.
Každopádne dúfam, že to pomôže :
https://www.erowid.org/archive/rhodium/chemistry/index.html
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
DarkMarlboro..................Buď mám blbosť Sass, alebo si myslím, že Strikeova rada o 28% ľadovej kyseline octovej nie je solídna metóda. Vyskúšali ste ju s nejakým úspechom? Ja som to skúšal niekoľkokrát s extrémne nízkymi výťažkami produkovaného Safrolu. Okrem toho celé to pridávanie etanolu, ako píše Strike, ani nedáva logický zmysel. Som zvedavý, aké sú vaše názory na túto tému v tomto oveľa neskoršom termíne.......
 
Top