Syntéza P2NP, zlá kvalita?

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, členovia. Chcel by som vás požiadať o váš názor (nehovorím po anglicky). Mám priateľa, ktorý vyrába amfetamíny z P2NP (možno tak označujem nabh4/cuci2). Jediná zaujímavá vec na hotových amfetamínoch je, že jednoducho necítim tú obrovskú eufóriu, ktorú by som mal cítiť, nie je to silné. V skutočnosti používam malé dávky (0,05 g). Vyskúšal som niekoľko dávok, ale je to nezmenené. Ukázal som to mnohým známym a tí majú rovnaký názor. Ak si však vezmem kvalitný holandský amfetamín, odchádza mi mozog, hoci by mal mať v sebe menej amfetamínov. Kde je chyba? Ďakujem!
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
692
Points
93
Je potrebné rozobrať techniku syntézy, možno váš priateľ niekde robí chyby
 

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hovorí, že sa nemýli. V jeho výrobku nie je žiadna nečistota, mohol by som si to myslieť. Čistý, suchý prášok bez zápachu! Ale ani potom nerozumiem, prečo bola znečistená holandská rýchlosť lepšia?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Je žiaduce rozobrať zloženie jednotlivých látok. Amfetamín nemá vyvolávať "výbušnú" eufóriu. Predpokladám, že holandský amfetamín, ktorý ste vyskúšali, obsahuje prímesi, možno metamfetamín.
 

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Znamená to, že celá vec je len lživá ilúzia o amfetamíne? Ľudia nemajú predstavu, aký je čistý amfetamín, ale ak je, bude veľmi ťažké ho reformovať. Pozerám sa na množstvo (odvážené) 0,03 g stačí na dobrý trip :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Ľudia sa často mýlia v tom, ako má látka vyzerať a aké účinky má mať. Pouličná droga u rôznych predajcov môže mať rovnaký názov, napríklad amfetamín. Zároveň môže mať tento produkt u každého dílera iný spôsob syntézy. A každý používateľ má iné fyziologické vlastnosti. Môžeme hovoriť len o niektorých priemerných hodnotách. Aby sme mohli hovoriť vecne, musíme každú vzorku rozobrať podľa zloženia a hovoriť s užívateľom tejto látky a úlohu tu môže zohrávať aj anamnéza užívateľa.
 
Top