Nové tryptamíny....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Dobre, takže som si istý, že niektorí ľudia vedia, že iv vyrábala, n-DMT a iné tryptamíny pomocou reduktívnej aminačnej reakcie pri nízkych teplotách...
takže ma zaujíma, keďže existuje toľko vecí založených na 2,5-dimetoxybenzaldehyde, som zvedavý, čo keby ste ho použili ako zdroj aldehydu v tejto reakcii?
To isté ma zaujímalo aj pri cyklohexanóne, ale samozrejme ako ketóne...

takže s prvým by ste hypoteticky získali niečo ako 2,5-dimetoxy-4-metyltryptamín? Bol by aktívny?

A čo n-cyklohexyltryptamín?

Je vôbec pravdepodobné, že niektorý z nich bude aktívny? Musím sa pokúsiť o všeobecnejšie čítanie o vzťahoch medzi štruktúrou a aktivitou, čo mám v pláne cez víkend na niekoľkých témach, pričom toto je jedna z nich....

Myslím, že ma to len prinútilo premýšľať....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Som mentálne postihnutý? Prekvapuje ma, že sa tu nikto neozval....väčšina chemikov tu robí am-her a podobne?
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
Piperidínové deriváty tryptamínov neslúžia na žiadny účel. Strácajú účinnosť a nemajú výrazné účinky.
Nesúhlasíte s názvoslovím tryptamínu a fenyetylamínu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Áno, ospravedlňujem sa za to. Napísal som to pred chvíľou, ešte predtým, ako som sa skutočne začal zaoberať chémiou PEA.

Iv určite počul o 5-MEO-pyrolidinetryptamine a myslím, že aj o fluórovanom, ktorý vyšiel v Nicholsovom laboratóriu. Teda, neznie to naozaj príjemne, ale je zaujímavé, že myslím, že niekto skončil nájdený nahý na akademickej pôde po požití časti 5-Meo-pyr-tryptamínu, v Nicholsovom laboratóriu.
Vyrobili tam naozaj veľa zaujímavých vecí - nebol to aj Nichols, kto prišiel s celým nápadom a chémiou aj pre mnohé n-benzylfenetylamíny?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
No urobil som niekoľko, ktoré majú superpotentné správanie pri vytláčaní rádioaktívne označeného ligandu, ale to je medzi mojím vlastným, ktorý zatiaľ nemal dosť (príliš veľa by bolo strašidelné) a nezávisle od profesora Nicholsa ten z obrázku vyššie a hŕstkou ľudí vo vnútri výskumného oddelenia univerzity, alebo tak nejako to vtedy bolo...
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
Bolo by v poriadku, keby ste poskytli nejaké anonymné postrehy z prvej ruky o tých na báze cyklobutánu a azetidínových náhradách?
 
Top