Moje skúsenosti s miešaním 4mmc s thco.

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Pred niekoľkými dňami som skúšal používať túto kombináciu, začal som noc so 100 mg 4mmc a asi 15 hitmi thc o vape. Oboje som redávkoval približne každé 2 hodiny, celkovo som redávkoval 2 krát. Dostal som sa veľmi otupený, ale aj dosť euforický. Bol som veľmi zhovorčivý, celý čas som sa rozprával s priateľom z fóra. Dostal som aj ľahké vizuálne predstavy podobné dmt, ako pri nízkej dávke dmt, a tiež keď som zavrel oči, videl som ten klasický hyperpriestorový vizuál (kaleidoskop). Môj penis sa zmenšil na veľkosť nechtu na palci. Mohol som sa tiež jednoducho zónovať a čas ubiehal tak rýchlo. Moje zreničky boli VEĽKÉ, ale bez červených očí. Taktiež žiadne ovisnuté viečka alebo únava z thc, ktoré zvyčajne mávam. Uložil som sa spať okolo šiestej ráno, na druhý deň som mal najhorší comedown, ale prespal som to. Moja srdcová frekvencia bola neustále nad 100 kmitov za minútu. Táto kombinácia bola zábavná, ale neviem, či je najbezpečnejšia. Aké sú vaše skúsenosti s touto kombináciou?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
15 zásahov holy shit!! A wow, skúsenosti, ktoré som tu videl, ma vždy ohromia. Zabíjal by som, len aby som raz videl nejaké fraktály.

Môj zážitok bol "veľmi" odlišný. 100 mg znie asi tak, ako to, čo som počas vrcholu konzistentne udieral približne každé 3-4 hodiny. Urobil som si pravidlo, že musím fajčiť trávu predtým, ako mi je dovolené začať premýšľať o ďalších veciach v "práškovej forme" lol, takže som robil tučné bong rip sessions a potom asi o desať minút neskôr v ide Meow Meow.

Táto kombinácia asi 4 dni rovno (nemohol dostať spať prvú noc potom povedal 🤷‍♂️ a pokračoval dostať všetky domáce práce v priebehu nasledujúcich 3 dní HA)

Väčšina skúseností, ktoré som o tom počul, sú euforické a ako ste opísali (aj keď vizualizácia je pre mňa novinkou!), Vďaka tomu môj mozog robí to, čo sa mu povie. Tráva udržuje "zábavu", myslím, že by som to nazval, kreativita, čokoľvek. Ale sama o sebe som vždy pripravená na šlofíky, Mňau Mňau hovorí NIE, je to kurva skvelé lol

Som rád, že si sa bavil, ale som aj rád, že sme obaja ešte stále tu a nie niekde na nemocničnej posteli s búšiacim srdcom!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Ahhh fraktály, tak sa nazývajú. Dal som si 15 šlukov, pretože je to nejaký posratý vape, ktorý som si kúpil v Grécku. Mal som iné vape a odpálil by som si z jedného hitu.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Pozadie telegramu bolo také tristné 🤪
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Chcem z toho obviniť SSRI, ale konečne som ich takmer vysadil a stále nič a pred rokom 2020, keď som hľadal akékoľvek vizuálne efekty a začal som si do hrdla pchať hrsť húb 🤢, som mal len pocit tela a zvýšenú náladu. T'bolo vždy veľmi príjemné, ale zase tie sračky, čo som počul od vás, ľudia, že ste videli... "Drak vyšiel zo záchoda a odniesol ma do Narnie, zatiaľ čo nad ním spievali anjeli a hrali na harfy"

Zatiaľ čo ja sa tu snažím zistiť, či vidím zelenú farbu trochu intenzívnejšie. Hovoríte, že vám závidím?? no, závidím!!! (Zelená od závisti? Možno poviete? ;) )

Prepáčte, uvidím sa
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Úprimne povedané, tieto vizuály nie sú ničím výnimočné, takmer som si ich nevšimol, len som si všimol, že veci vyzerajú tristnejšie. Raz som videl, že mám v budúcnosti blond manželku a dve dcéry, keď som bol na dmt. Odporúčam vám vyskúšať dmt alebo ayahuascu
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Ayahuasca by mohla byť ďalšia, keďže som počas víkendu zhltla celé gramové pero DMT, asi som si myslela, že keď si ho vybudujem, možno to zasiahne všetko naraz, jediné, čo to urobilo, bol pocit tela a bolo to príjemné na spanie, povedať, že som bola sklamaná, by bolo slabé slovo.

"arent nič zvláštne" hovorí, keď všetko, čo ste kedy videli, je presne svet, ako vám bol vždy prezentovaný, som si istý, že by ste sa búrili aj nad tou najmenšou vecou "Nie je normálne", ako sa hovorí lol
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Bro nemôžete jednoducho piť dmt bez maoi 😂. Mohol si to jednoducho vyfajčiť! Wtf človeče, plytváš drahocennými drogami!
DMT mi vždy dával telesné opojenie, akoby som mal nohy pred telom. Akoby boli o niekoľko snímkov vpredu a moja horná časť tela zaostávala.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Yooo...

Myslím, že si na niečo prišiel, priateľ môj!

Ja? Odpadové DRUHY?! NIKDY!!! Počul som, že ľudia letmo spomínajú MAOI, ale to je asi tak všetko. Mám teraz nový predmet výskumu, na ktorý sa musím vrhnúť! Som rovnako zdesený ako ty z možnosti plytvania narkotikami, ver mi!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Možno je váš problém v tom, že máte príliš veľa enzýmov monoaminooxidázy. Takže možno vyskúšanie MAOI by vám mohlo všetko napraviť
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Tieto odpovede mi teraz vyrážajú dych:
DLT1iqel9d


Mám 1000 otázok, ktoré mi teraz víria v hlave. Najväčšia tho: Prečo prišiel nie môj oficiálny Gov't Licensed Shrink nikdy ani vysloviť MAIO raz nahlas po siedmich + recepty a viac ako 2 roky by som ich mohol zabiť..

Typický Kurt! Neskoro na párty ako obvykle! 🥳
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Pretože tie sú v skutočnosti tak trochu nebezpečné, ale tie moderné sú až také nebezpečné. Na tých starších ste nemohli jesť žiadny syr ani čokoládu, mali ste silné diétne obmedzenia.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Som sakra rád, že som sa dnes rozhodol vkradnúť na BB, dali ste mi dnes veľa podnetov na premýšľanie Pane, naozaj ďakujem!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Žiadny problém, brat, odporúčam ti pozrieť sa na moklobemid a požiadať svojho doktora, aby ti ho predpísal. Jeho maoi bez diétnych obmedzení.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Aha, tak to je veľký rozdiel! Nič neznášam viac ako posratú trávu no, ok, hádam je skunk lepší ako ŽIADNA tráva???
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Veľká vďaka patrí aj @armanimani za to, že mi počas tejto cesty robil spoločnosť. Je to skvelý chlapík.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Vedel som, že sa mi ten chlapík páči!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Poslal som mu správu na telegram, ale zatiaľ neodpovedal, len ma videl. Možno som ho nahnevala, haha, niekedy som otravná, keď som príliš zhovorčivá. Asi som niekedy príliš bláznivá 🤪
 
Top