Question Metakvalón - Quaaludes

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Má niekto iné informácie ako syntézu o Quaaludes? Počul som z nej veľa pozitívnych vibrácií, ale nie veľa interm et odov prístupu.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Som si vedomý syntézy, len ma prekvapilo, že na jednom mieste možno nájsť prístup k toľkým liekom, ale žiadne stopy k Lude. Videl som niektoré vzácnejšie chemikálie, možno v tom nie sú peniaze? Len som zvedavý.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Vyrobil som kvaaludy z izoanhydridu a O-toluidínu s acetyl acetónom. Uvádzaný výťažok na erowide je 80 %. Ja som dostal najviac 30 %, takže podľa množstiev uvedených v postupe bol konečný výťažok približne ~4 g. Činidlá sú z väčšej časti veľmi lacné, ale keď sú dávky niekoľko sto miligramov, stáva sa dosť ťažké vyrobiť veľa dávok. Preto je cena pre väčšinu zvyčajne neprimeraná. Mohol by som ich tu predávať, ak by o ne malo záujem dostatok ľudí a boli by ochotní zaplatiť cenovku.
 
View previous replies…

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Mnohí ľudia, ktorí nikdy neskúsili MQ, ho chcú len preto, že nevedia, akým neuveriteľným svätým grálom je táto zlúčenina, ak je správne vyrobená, nech už je HCL z Freebase. Alebo si MYSLIA, že to skúsili, jeden z tých harabúrd, buď príliš slabý, alebo toxický, alebo mutagénny, alebo spôsobujúci kŕče - je to množstvo analógov, ktoré zlyhali. A ten, ktorý funguje, je a) zahrávanie sa s vlastným zdravím, aby ste dostali génovú mutáciu alebo skončili intoxikovaní, b) zasiahne silno len 1/6 potrebnej dávky MQ. Ale vôbec to nie je nirvána daná z toho pravého, pôvodného.


Výrobné náklady, ak sú urobené správne, sa pohybujú okolo 12-17 usd/g. Zvyčajne sa predáva za 90 usd/g, pri väčších množstvách možno klesne na 60. Ale sú starí blázni, ktorí si ho vychutnali, keď bol ešte dostupný v lekárňach - tí sú ochotní zaplatiť aj 120-150 usd/g.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Veľmi oceňujem informatívne príspevky. Vždy to bolo na mojom zozname, ale bol som unavený kvôli nedostatku renomovaných šarží, ktoré som našiel, a absencii sľubného analógu.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Strýko má určite pravdu ;) Myslím tým, že s 300 mg najprv zažijete rozkoš topiace sa svaly prechádzajúce do úplne uvoľneného stavu, po 30-45 minútach nastupuje druhá fáza, 10 minút sa môžete cítiť ospalo a trochu sa vám točí hlava, ale obavy sa odplavia z orgazmického tepla šíriaceho sa do tela, ako najlepšie blaho opioidov. Ale bez nepríjemného kývania hlavou. Keď už veríte, že to nemôže byť lepšie, po 60-70 minútach sa rozbehne posledná fáza, ktorá doplní vašu dokonale fyzickú pohodu, veľmi náladová, jemná eufória - útulná stimulácia uzatvára kruh, čím sa dosiahne najžiadanejší stav, aký môže droga ponúknuť (samozrejme, ak nehľadáte psy/dissos účinky). Po približne 3 hodinách, po strávení času v nirváne, ale s veľmi jasnou, pobavenou mysľou - bez toho, aby ste sa zobudili v inej miestnosti, ako sa to ľahko stáva pri benzoblastoch alebo silných opioidoch, môžete ísť spať a mať najlepší spánok, aký si pamätáte, zobudiť sa svieži a úplne spokojní z tohto zážitku.

Strýko by pravdepodobne mohol rozprávať príbehy o niečom, čo by ešte prekonalo nebeský zážitok z MQ, ďalšej triedy, ktorú už nikde nenájdete, s výnimkou nejakého takmer nulového rekreačného užívania - k zážitku z MQ sa pridáva extra naštartovaných prvých 20 minút, ktoré poskytujú nárast eufórie a stimulácie ako najlepší kokaín a najčistejší amfetamín dohromady - predtým, než sa posunie do ďalších 3 fáz opísaných vyššie.

Momentálne som veľmi zaneprázdnený IRL, ale rád by som sa o takýchto témach porozprával viac - ideálne by to malo byť v súkromnej skupine?

Všetkým ostatným čitateľom, ktorí uvažujú o analógoch MQ: robte čokoľvek, ale držte sa ďalej od NMQ, naozaj by vám to mohlo dať rakovinu zadarmo (nie že by sa to určite stalo, keď to skúsite jeden, ale napriek tomu, medzi toxicitou a neznámou "koľko je príliš veľa na získanie mutagénneho účinku", okrem toho, že nie je ako skutočný MQ - nie je riziko, ktoré stojí za to podstúpiť. MMQ vám spôsobí kŕče pri > 40-50 mg, ani takúto skúsenosť by som neradil. A ak nájdete niekoho, kto tvrdí, že má pravé a vy si ho kúpite, pošlite ho pre vlastnú bezpečnosť na laboratórny test. Prosím, zostaňte v bezpečí, takéto zlúčeniny krásy by mohli byť smrteľné z viacerých rôznych dôvodov a nemožno ich považovať za "RC" iných známych tried.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Pokiaľ ide o analógie, máte úplnú pravdu. Vyrobil a vyskúšal som mebrokvalón a meklovalón a vôbec sa nepodobajú na skutočné látky. Ostatné analógy som sa bál vyskúšať, pretože existuje vysoká pravdepodobnosť záchvatov. Analógy by som vôbec neodporúčal. Existujú oveľa lepšie lieky. Skutočný metakvalón je dobrý, ale podľa môjho názoru je príliš prehnane propagovaný. Myslím si, že veľa ľudí si ho romantizuje len kvôli vzácnosti a skutočnosti, že ho pravdepodobne nebrali viac ako 30 rokov. Možno som to však len ja, pretože nemám rád sedatíva.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18


Samozrejme, vždy je to subjektívne, ak ste len pre silné stimulanty, dišputy alebo psy, asi vás niečo tak veľmi neláka. Ale pre každého polytoxika, ktorý má rád uppery aj downery, a pre psychické a fyzické účinky, ktoré to prináša, je veľmi ťažké nemať to rád, ale chápem tvoj názor.

@MadHatter
Viete o takýchto štúdiách?


"V tejto štúdii sme pri skríningu 67 analógov na piatich podtypoch aß2?2S GABAAR identifikovali nový analóg metachalónu, 2-fenyl-3-(p-tolyl)chinazolin-4(3H)-ón (PPTQ)."

"Analóg 2,3-difenyl-chinazolín-4(3H)-ón (PPQ) tak vykazoval 40-120-násobné zvýšenie modulačnej účinnosti v porovnaní s MTQ na a1,2,3,4,5ß2?2S GABAAR v teste FLIPR Membrane Potential Blue (FMP) založenom na fluorescencii."

"Nakoniec sa ukázalo, že miesto PPTQ je alostericky spojené s miestami, na ktoré sú zamerané neurosteroidy a barbituráty, ale nie s vysokoafinitným benzodiazepínovým miestom v receptore a1ß2?2S. Záverom možno konštatovať, že vývoj vysoko účinného, biologicky dostupného GABAAR ago-PAM jemnými modifikáciami metachalónového skeletu dokazuje, že derivatizácia tohto z minulosti neslávne známeho liečiva môže viesť k modulátorom s odlišnými funkčnými vlastnosťami na receptoroch."
 
Last edited:

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Informácie na erowide a rôzne iné, ktoré sa nachádzajú na reddite a v iných chemických komunitách, by mohli byť v poriadku pre veľmi skúsených chemikov, ale nie sú dostatočne podrobné a stále sú v nich do hry zahrnuté niektoré premenné (na základe vybraných prekurzorov), náklady a nevyslovené - veci, ktoré by mohli život MNOHEM uľahčiť a umožniť priemernému chemikovi dosiahnuť skvelú syntézu s vysokými výťažkami. A mať menej problémov v poslednej, ale nie menej dôležitej časti purifikácie - inak skončiť s konečným produktom rakoviny močového mechúra, nie je naozaj cieľom pri pokuse o vytvorenie jednej z najpríjemnejších chemikálií historickej farmakológie.

Jediným miestom na svete, kde je to stále farmaceutický produkt, je Južná Afrika, ale ISO/kontroly kvality sú tam také slabé, že tabletky v blistroch obsahujú O-toulidín, a to je jeden z mnohých dôvodov, prečo ľudia, ktorí ich zneužívajú, končia s touto chorobou. Jeden z mála prípadov na svete, keď by bol nelegálny syntetický liek lepší ako farmaceutický výrobok.

Mám prístup k nepublikovaným informáciám, ktoré mi zanechali 3 rôzni veľmi skúsení chemici, ktorí vyrobili niekoľko šarží MQ (a mohol som potvrdiť jeho čistotu, dvakrát som ho poslal na laboratórny test) - pokiaľ ide o získavanie nekontrolovaných prekurzorov bez straty času ďalšími krokmi, veľmi podrobný opis nepublikovaných alebo neúplných alt. ciest syntézy, ako aj podrobnosti pre jednoduchý/účinný proces čistenia.

Nemám chemické vzdelanie, preto je moje chápanie tohto dedičstva obmedzené. Videl trend "návratu" MQ, aj keď zatiaľ len vnímaný ako rez v iných chemikáliách (wtf, prečo - a nie, nehovorím o NMQ alebo MMQ predávanom z číny) a nie na verejnej scéne (možno je to tak lepšie? Viem si predstaviť benzo feťákov, ktorí si ho zaobstarajú len preto, že má dobrú povesť, alebo tínedžerov, ktorí videli na netflixe Vlka z Wallstreetu - a myslia si, že v najhoršom prípade, ak si dajú ďalšiu dávku, jednoducho zaspia alebo pôjdu do benzo výbuchu - všetci vieme, že takto to asi neskončí, namiesto toho s večným spánkom) - nemám chuť zdieľať informácie na tomto verejnom príspevku - ale záujemcovia z radov chemikov, ktorí chcú dosiahnuť jeho syntézu, pokiaľ je to pre osobnú potrebu alebo len zdieľanie s niekoľkými jednotlivcami, ktorí vedia, čo robia - rovnako ako niektoré prekurzory, ktoré môžem poskytnúť zadarmo (v závislosti od vašej krajiny) - môžu mi napísať PM.

PS: Nemám žiadne vedecké vzdelanie, ale nie som úplne hlúpy - akákoľvek osoba súvisiaca s LE, ktorá by mala ísť robiť lepšie veci, ako je lov teroristov alebo *****filov, namiesto toho, aby tu strácala čas, alebo akýkoľvek náhodný wannabe bezradný chemik, ktorý chce len prekurzory zadarmo - potom nemrhajte klávesmi klávesnice, keď sa ma pokúšate kontaktovať :)
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Veci predávané v Južnej Afrike sa z väčšej časti vyrábajú v tajných laboratóriách. Aj syntéza je naozaj jednoduchá. Všetky prekurzory (ak sú v malých množstvách) si môžete kúpiť bez toho, aby vám do dverí vyrazila zásahová jednotka. Aj keď nemôžete získať o-toluidín, môžete získať acetyl-o-toluidín, ktorý vôbec nie je sledovaný. (pokiaľ viem) Jednoduchým refluxom v HCl by ste získali toluidín a nerobte to s kyselinou antanrilovou. Ak si toho objednáte dosť, sľubujem, že vás navštívia federáli.
 
View previous replies…

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Máte na mysli reflux s kyselinou GA a 98 % kyselinou sírovou? - možno je to práve problematika kyseliny antranilovej, ktorá spôsobuje veľa problémov bežným chemikom, ktorí sa snažia robiť MQ? Existujú 2 ďalšie spôsoby, ktoré som zdokumentoval, ako vyťažiť kyselinu jedným krokom z iných nekontrolovaných prekurzorov, nie som si istý výťažkami tvrdých.
Môj silný záujem o túto zlúčeninu -viac ako na rekreačné účely (úprimne povedané, pre mňa je to lepšie ako niekoľko opioidov vrátane fentalogov a zénov, ktoré som doteraz skúšal) - je to na prežitie - kvôli špecifickej chorobe spánku/snenia.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Nie, mám na mysli len deacetyláciu acetyl-o-toluidínu, aby sa získal o-toluidín. Je to drahšie, ale musíte pracovať s tým, čo môžete získať. Mám na mysli len získanie prekurzorov, nie to, že sa to robí "jedným hrncom". Ak máte zdravotný problém, odporúčam vyhľadať skutočnú pomoc, ale nemôžem vám hovoriť, ako máte žiť. Je to váš život a žite ho tak, ako uznáte za vhodné. Zostaňte v bezpečí a Boh vám žehnaj💚
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Ďakujeme za odpoveď. O-Toulidín je v skutočnosti veľmi lacný a nie je také ťažké ho zohnať, aspoň v EÚ. Hľadám skutočnú pomoc a prešiel som nespočetné množstvo lekárov a dostal som predpísaných viac ako 120 liekov - ale zatiaľ nič nezabralo, okrem tých, ktoré som spomenul :/ Poslal som vám PM, aby som vám podrobnejšie vysvetlil anamnézu, ktorú radšej nezverejňujem. ak máte inú radu, pokojne mi odpovedzte na PM.
Všetko najlepšie,
 
Top