Štíhla výroba

Mathys

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, toto je moja prvá otázka na tomto fóre😛
Takže ak je otázka v nesprávnej sekcii, dajte mi vedieť.

Je možné vytvoriť Lean?
A ak áno, tak ako?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Na to ani nemusíte študovať chémiu.



Zvyčajne je základom pre lean silný liek proti nachladnutiu na lekársky predpis, konkrétne sirup proti kašľu, ktorý obsahuje prometazín aj kodeín. Používajú sa aj voľnopredajné lieky proti prechladnutiu, ktoré ako účinnú látku obsahujú dextrometorfán, pretože môžu mať podobné účinky a eliminujú potrebu návštevy lekára[8][9].

Na vytvorenie zmesi na pitie sa sirup proti kašľu kombinuje s nealkoholickými nápojmi, najmä s ovocnými príchuťami, ako sú Sprite, Mountain Dew alebo Fanta, a zvyčajne sa podáva v penovom pohári[10][11]. Na dodanie sladšej chuti zmesi sa môže pridať tvrdý cukrík, zvyčajne Jolly Rancher[1].

Maskovanie nežiaducej chuti môže zhoršiť posúdenie sily, čo je faktor predávkovania.

(wikipedia)
 

14the$

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Podarilo sa niekomu nájsť presné recepty? Zloženie (pomery) zložiek podľa farmaceutickej receptúry?
 

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Získajte niekoľko tabletiek kodeínu a vyhľadajte cwe
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Vyskúšali ste kratom a sirup proti kašľu? Zmiešal som 2 bol v skutočnosti lepší imo
 
  • Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
ak u chcete vedieť, ako sa vyrába samotná chemická látka (kodeín) a nielen nápoj hmu môžem vám poslať návody ^_^
 

PRDGY

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, Fidelis! Chcel by som sa vás opýtať, ako môžem získať kodeín?" Môžete mi poslať lekciu?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
26
Points
8
Viem, že toto vlákno už bolo prekopané, ale pre každého, kto bude v budúcnosti skúmať túto tému, by som chcel, aby sa s..
1) Extrakcia kodeínu a prometazínu z tabliet
2) Váš sirup musí mať základ - glukózové sirupy, kukuričné sirupy sú niektoré príklady toho, čo môžete v núdzi použiť. Môžete si vyrobiť aj vlastný, v tom prípade cukor! Ak sa však zameriavate na repliku sirupu, budete chcieť RX zložený sirup.
4) Farby, ktoré sa používajú v jednotlivých značkách, nájdete na internete a v príbalových letákoch priložených k skutočným fľašiam. Ide o práškové farbivá - s tekutinami rovnaký výsledok nedosiahnete. Ak máte za cieľ vyrobiť kópiu, uistite sa, že máte rovnaké (napríklad modrá č. 1 a červená č. 33).
5) Príchuť môžete buď zakúpiť, rovnako ako základný zmesový sirup, alebo podobnú chuť môžete dosiahnuť metódou pokusov a omylov zmiešaním rôznych ochutených sirupov/príchutí. Všetko závisí od toho, ako veľmi sa chcete priblížiť skutočnému výrobku.
 
Top