Question tvorba 4MMC LAB, na čo si musím dať pozor? [OPSEC WISE]

ShiftingWaterfall

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
chcem sa pustiť do výroby 4mmc, ale nie som si celkom istý, kde začať. v prvom rade mám 0 skúseností s chémiou. chcem si vytvoriť malé až stredne veľké laboratórium (na výrobu max. 1 kg mefedrónu naraz)
Predpokladám, že najlepšie by bolo najprv zaobstarať všetky chemikálie a potom sklenené nádoby? tiež ako riskantné je objednanie náhodných chemikálií z EÚ (dostane sa človek automaticky na nejaký zoznam sledovaných osôb?)
mojím najväčším problémom je, že nemám kde variť okrem svojho domu. čo je z pohľadu opsec dosť hlúpe. aké miesta na varenie by ste mi odporučili? vďaka.
 

ryry1984

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
3
Reaction score
9
Points
3
aby ste boli čo najbezpečnejší, nechcete mať žiadne spojenie s vlastnou identitou. preto si nájdite priateľa alebo niekoho, komu môžete zaplatiť, aby použil svoje meno a adresu, alebo jednoducho uveďte falošné meno. (samozrejme). z hľadiska možného usvedčenia si nenechajte poslať všetky chemikálie spolu, spárujte ich nevinným spôsobom, tiež kontrolované prekurzory (tie závažné) nechajte kompu zmeniť označenie. neposielajte zariadenie s chemikáliami , pošlite oddelene, najlepšie na inú adresu alebo ešte lepšie na 2 rôzne adresy. len sa uistite, že to všetko nepríde spolu. ak to nie je spolu, nie je tu žiadny prípad pre políciu.
ak páchate iné trestné činy, uvedomte si, že už môžete byť sledovaní, v tomto prípade je všetko vyššie uvedené ešte dôležitejšie.
kde variť? zdravý rozum by povedal, že niekde v tichu a na samote, vo vidieckej zóne, vždy sa vyhýbajte šetreniu vecí a robeniu vecí z vlastného domu. neserte na vlastný prah, to je pravidlo číslo 1. !!!!!! vždy sa mi páčila myšlienka bytu na najvyššom poschodí pre nie príliš veľké zariadenie. v napoly obsadenom bytovom dome. žiadne okná pre ľudí, aby sa pozreli cez, nikto si nevšimne / nerozpozná vás na chodbe a môžete diskrétne vetrať z okien..lastly ak môžete nájsť predajcu, ktorému môžete dôverovať , napríklad id dúfať, že predajcovia na tomto mieste, by bolo najlepšie miesto na nákup, pretože môžete požiadať o všetky zmeny mena / utajenie, ktoré si želáte bez paranoje, myslenia, že váš bude scammed alebo nastavenie.
Toto je len môj názor, mimochodom, veľa šťastia
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
majte mulice na posielanie skla a chemikálií(ktoré dostanú za svoju prácu zaplatené, ale nevedia nič dôležité).najťažšie je miesto a ako sa od neho papierovo odlíšiť.zároveň si myslím, že najdôležitejšie je, že nikto okrem vás nevie, kde sa laboratórium nachádza.ak poznáte miesto len vy, je oveľa menej bodov zlyhania.majte skrýše.a majte našetrené peniaze na dobrých právnikov.vymyslite si distribučnú sieť pred začiatkom a uistite sa, že budete rokovať s čo najmenším počtom ľudí.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Nízka expiriencia v chémii, žiadny problém môžem vás naučiť syntézu, ale nie som odborník, ale celkom dobrý.
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
4mmc sa veľmi ľahko vyrába, nepotrebujete laboratórne sklo, iba fľašu od
fľašu džúsu injekčnú striekačku a nejaké zariadenie na prehrávanie fliaš a plynovú masku s filtrami
 
Top