Salón

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
140
Points
33
Ak potrebujete podrobný návod na syntézu rôznych psychoaktívnych látok, na stránke
vás vítame v častiTechnológie syntézy a analýzy (odkaz).

Ak chcete kúpiť alebo predať nejakú drogu, môžete to urobiť v sekcii Trh (odkaz).


Ale sekcia Salónik je otvorená diskusná oblasť, kde môžete diskutovať na akékoľvek témy.
Upozorňujeme, že v tejto sekcii, rovnako ako vo všetkých ostatných sekciách fóra,
nesmiete urážať svojich diskutujúcich.

Všetko ostatné je povolené.

Chlapci, čo si myslíte o našom fóre? Máme síce mladý, ale veľmi sľubný projekt. Sme ešte len na začiatku našej cesty, ale mnohí z vás už vidia potenciál, ktorý projekt má, a výhody, ktoré môže priniesť svojim účastníkom. Teraz stojíte pri jeho začiatkoch a sme vám vďační, že nás podporujete.
Čo podľa vás chýba nášmu zdroju? Čo by ste tu chceli vidieť teraz alebo v budúcnosti? Je niečo, čo by ste chceli pridať alebo zmeniť? Napíšte všetky svoje želania a postrehy, každého si vypočujeme.

Možno by ste sa chceli podieľať na živote nášho zdroja alebo ponúknuť nejaké služby?
Napíšte mne alebo adminovi HEISENBERGOVI do súkromných správ, porozprávame sa o tom.
 
Last edited by a moderator:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
V budúcnosti môžem zvážiť kvízy a online skúšky, aby sme mali dobrú predstavu o úrovni túžiacich testovať sa používateľov Pomôcť môže aj vzdelávacia aplikácia, ako aj sekcia, kde by sa mali anonymne zverejňovať videozáznamy a obrázky pre spätnú väzbu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Rád by som prispel k fóru aj inak ako len ako aktívny člen alebo vedúci skupiny komunity.

Aké spôsoby vás napadajú? HEISENBERG?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
To je vlastne dobrá otázka.
Náš fórový tím je najlepší na svete vo výrobe nových dizajnérskych liekov. Obchod s drogami sa už dávno prestal vyvíjať. Málokto sa odváži vyskúšať niečo nové. Prekvapuje ma, že MDMA je stále trendy zo všetkých existujúcich drog (Nie je ťažké to pochopiť analýzou trendov Google pre určité dotazy).
Tzv. najpopulárnejšie darknetové trhoviská majú niekoľko desiatok tisíc predajov ročne, je to porovnateľné s denným pouličným predajom v metropole.
Chceme sa stať populárnymi. Nie len populárnymi medzi pomerne úzkym publikom, ktoré používa torus a zaoberá sa syntézou psychoaktívnych látok. Našou úlohou je zmeniť paradigmu celého drogového biznisu. Urobiť drogový biznis bezpečným pre všetkých jeho účastníkov. Aby kupujúci neprichádzali do priameho kontaktu s predajcami, aby výrobcovia neprichádzali do priameho kontaktu s distribútormi.
V drogovom biznise existujú tri hlavné problémy:
  1. Získavanie chemických činidiel.
  2. Metódy výroby látok
  3. Predaj

Naše fórum rieši prvé dva problémy. Môžete si tu kúpiť takmer všetko, čo potrebujete na výrobu najobľúbenejších látok. Zostáva vyriešiť problém predaja.
Ako by podľa vás mal vyzerať trh budúcnosti? Čo prinúti pouličných predajcov presunúť sa na darknet?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Musíte to urobiť jednoducho. Pouliční predavači hodia nejaké oblečenie a otvoria dvere. Všetko, čo je potrebné na ochranu pred odhalením na internete, sa zdá byť ohromujúce. Na starého muža som dosť zbehlý v internete, ale chvosty, kľúče, výstupné uzly, celý samostatný počítač, ktorý sa nikdy nedostane na svetelný web... to mi bráni komunikovať tak, ako by som chcel. ani neviem, aké otázky sa pýtať. Bol by som prekvapený, keby som zistil, že väčšina predajcov sú technickí experti.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Súhlasím s tým.

Keď som prvýkrát začal študovať všetko, bol som z toho dosť nadšený. Striehala som a zisťovala som, čo a ako, a potom som si prečítala Heisenbergov bezpečnostný príspevok. (Mimochodom, Heisberg, úžasný príspevok ako obvykle.)

Sledoval som jeho výučbu, naozaj som sa snažil učiť. Ale potom ma to zasiahlo, ako štípnutie komárom do čela... Nebudem mať čas robiť to, čo chcem robiť, pretože všetky tie veci okolo kybernetickej ochrany sú obrovským žrútom času! Myslím, že je to asi len štandardné obchodné remeslo pre ľudí, ktorí sa pohybujú s množstvom výrobkov, ale ja sa chcem len hrať vo svojej kuchyni, trochu sa liečiť atď.

Zdá sa ako štatistická pravda, že určité percento členov fóra sú orgány činné v trestnom konaní. Len niečo na zamyslenie.

Tak si hovorím, či nie je dosť dobré sa len pripojiť cez VPN a šachovať s mojím verným prehliadačom tor?

Čo si o tom myslíte?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
@HEISENBERG Na vyriešenie tretieho problému si myslím, že darkweb musí myslieť modernejšie :)

Možno teraz zahŕňa nové základy, nielen ako mŕtve kvapky, ale aj uľahčiť predajcom škálovanie ich podnikania, keď ho porovnáme s prevádzkovaním akejkoľvek inej formy online podnikania, pretože práve s týmito možnosťami dnes nelegálne obchody s drogami na darkwebe súťažia.
Tam si myslím, že je úlohou trhovísk začleniť tieto štruktúry.
Myslím si, že príkladmi pre ne by mohli byť:
  • Bezpečnosť (XMR, PGP, tvrdšie podmienky pre nových členov fóra/nových predajcov, Web3 technológie pre 2FA)
  • Dizajn používateľského rozhrania/UX
  • Použiteľnosť
  • Možnosti reklamy
  • Možnosť začleniť marketingové akcie
  • Možnosť merať výkonnosť marketingu/obchodu
  • Stimuly pre nových zákazníkov, aby sa pripojili k platforme
  • Vyššie požiadavky na predajcov
    • kontrola kvality
    • lepší obrazový/video obsah pre dôkazy a obsah
    • systém na úrovni
    • úschova len pre nových predajcov
    • minimálny denný online čas na zabezpečenie lepších služieb zákazníkom
Tiež si stále myslím, že mŕtve kvapky môžu byť skvelým riešením na motiváciu nových zákazníkov využívajúcich darkweb.
Ale aby to bolo dostupné a moderné, je potrebné najprv motivovať nových predajcov, aby začali predávať na darkwebe.
Myslím si, že potom, keď sa podarí zlepšiť ponuku (ponuka, kvalita, cena), bude nasledovať dopyt.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
@HEISENBERG na doplnenie by som povedal, že trh budúcnosti by mal zahŕňať čistú štruktúru mŕtvych kvapiek s hirachiálnym systémom.
V rámci tohto systému by bolo možné nielen dosiahnuť vlajky pre zákazníkov/predajcov, ale aj tieto vyrovnať. Tieto úrovne vám dávajú možnosť automaticky sa posúvať na vyššiu úroveň, decentralizovane, podľa kvality práce, ktorú do toho vložíte.
Môže to byť založené na kvantitatívnom systéme hodnotenia, ako aj na kvalitatívnom, ktorý by mohol byť založený na hodnoteniach zákazníkov.
Decentralizácia by bola kľúčovou súčasťou tohto postupu, aby sa zabezpečila aj bezpečnosť.
Žiadosti predajcov by mali byť decentralizovaným procesom, ktorý by mohol zahŕňať komunitu vo forme otvoreného procesu výberu vzoriek, podľa ktorého komunita žiadosť predajcu buď prijme, alebo zamietne.
To isté platí aj pre zoznamy nových výrobkov jednotlivých predajcov. Ak by napríklad predajca nazbieral množstvo negatívnych ohlasov, predaj by sa mohol zastaviť a predajca by musel najprv vyriešiť existujúce sťažnosti a znovu komunite preukázať kvalitu výrobku, aby mohol byť opäť prijatý na predaj.
Táto koncepcia založená na decentralizácii a komunite by mohla byť ďalekosiahla a mohla by sa začleniť do celej štruktúry trhoviska.

Dúfam, že tento výklad nebol príliš neštruktúrovaný, ale myslím, že celkom dobre opisuje, ako by decentralizácia mohla prospieť celosvetovému obchodu s drogami
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Mnohé z toho, čo ste napísali, je samozrejmé. Súhlasím takmer so všetkým.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Toto je náhodné miesto na písanie vecí. Výroba MDMA zo Sass je náročná. A tým mám na mysli získanie dobrého Sass. Musím na chvíľu odložiť drogy a prehľadávať túto webovú stránku a hľadať niekoho, kto predáva dobrý Sass.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Na východe Severnej Ameriky rastie ako burina. Kedykoľvek by som mohol ísť zbierať úrodu. Mohol by som do konca života oberať stromy z kože a ani by som sa nedotkol počtu sasafrasových stromov vo východnej NA
 
Top