Legálne podniky na podporu výroby amfetamínu

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Chcem začať vyrábať amfetamín a mojím hlavným problémom je logistika. Na vyriešenie tohto problému plánujem založiť chemickú spoločnosť. To mi umožní nakúpiť prekurzory a zariadenia potrebné na syntézu amfetamínu. Ďalším spôsobom, ako chcem túto spoločnosť využiť, je zastrešiť samotný výrobný proces.

Tí z vás, ktorí už na tento účel využívajú legálnu firmu, prosím, podeľte sa o radu, ako to urobiť správne, ako aj o nápady na látky, ktoré by som mohol vyrábať.
 

GraceandAdam

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Budem rád, ak mi napíšete správu, ak je to možné!
 

greenplace

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
či už si chcete otvoriť laboratórium na výrobu pervitínu, koksu, burinu atď. v podstate potrebujete podlahu najlepšie v podzemí, ktorú vám musia postaviť dôveryhodní murári, aby podlaha nebola zaregistrovaná.
Musíte tiež premyslieť, ako dostať zamestnancov dovnútra a von, aby ostatní zamestnanci neboli podozrievaví.
tiež si dajte pozor na to, ako dostanete zásoby dovnútra. ďalšia vec je bezpečnosť, umiestnite kamery CCTV a majte ich vždy vypnuté, použite rušičky a elektromagnetické rušičky vnútri izolujúce od vĺn, aby nerušili signál ani vonku.
elektrina bude ďalším z vašich problémov a musíte ju primerane prispôsobiť podľa toho, čo chcete vyrábať... laboratórium na výrobu pervitínu nemá takú spotrebu ako skleník na pestovanie buriny
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Stále ste tu? radi by ste diskutovali v DM
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Znie to ako príbeh o rozbití zlej rodiny haha

To je určite toop notch. ale mám pocit, že sa to dá dosiahnuť jednoduchšie ako toto.

@chemden Neváhajte a ozvite sa prostredníctvom DM, keďže je to aj pre mňa veľmi zaujímavá téma.

Ale existuje veľa spôsobov, ako využiť presne to isté zariadenie, ktoré sa používa pri výrobe amf. ako v 100% legitímnych spoločnostiach bez toho, aby to vyvolalo akékoľvek podozrenie a bez toho, aby ste vôbec predstierali "obchodovanie s chemickými výrobkami".
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
Ahoj, určite mám záujem o nejaké nápady DM me
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Spoločnosti dodávajúce chemikálie sú prísne regulované a sledované, nebezpečenstvo prichádza nielen zo strany LE, ale aj zo strany legálnej konkurencie, ktorá rada eliminuje nováčikov tým, že ich udáva.

Väčší zmysel má spoločnosť v príbuznom odbore, ako sú napríklad čistiace prostriedky, to dáva legitímnosť prakticky na všetko potrebné bez akýchkoľvek vyššie uvedených problémov.

Veľa šťastia!
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Určite má zmysel, aby ste sa nenastavovali na príliš veľa otázok, ktoré sa kladú
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Dobrý deň, môžem poradiť a pomôcť v dms
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Publikované už dávno, ale napadlo mi, že sem hodím pár myšlienok a uvidíme, čo si o tom myslia ostatní.

Som si celkom istý, že Čína bude posielať, čo chcete, ako chcete, a čo je najdôležitejšie, s akýmkoľvek označením chcete.

Takže povedzme, že si objednáš veľa prekurzorov...hľadaj miestny podnik, alebo veľké podniky v okolí a možno jeden je veľká strojárska fabrika....mohli by si ich nechať označiť výrobok ako nejaké priemyselné mazivo. Možno zistite, čo dané miesto skutočne používa alebo čo sa používa v reálnom živote, a nechajte ich označiť chemikáliu ako takú.

To isté by ste mohli urobiť aj s inými činidlami. Hydroxid sodný je teraz uhličitan sodný na pečenie.

Kyselina murická/akákoľvek kyselina je teraz koncentrovaný čistiaci ocot.

Možno vediete nejaký druh obchodu s dovozom a vývozom, niečo, čo nemá žiadnu špecifickú kategóriu a objedná si to, čo je "výhodné".

Zariadenia idk, to je ďalšia otázka, ktorú možno bude treba vyriešiť len na tomto trhu, alebo možno sa dajú nájsť príbuzné položky, napríklad zariadenia na spracovanie mlieka alebo pivovarnícke zariadenia a prispôsobiť ich.
 
Top