Otázky týkajúce sa syntézy PMK/MDP2P vo veľkom rozsahu

msi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Podľa mojich obmedzených vedomostí existujú dva najlepšie spôsoby vytvorenia PMK/MDP2P: (Na výrobu MDMA)
Jeden s použitím safrolu a druhý s použitím glycidátu PMK a kyseliny chlorovodíkovej (myslím).


1. Pozná niekto nejaký dobrý návod na obe reakcie
2. Mám pravdu, keď tvrdím, že pri metóde s glycidátom PMK vzniká racemický MDP2P? Ak áno, ako ho môžem premeniť na bežný MDP2P
3. Pozná niekto nejakých dobrých dodávateľov/miesta, kde sa dajú získať chemikálie potrebné na veľké množstvo?

Vďaka!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Glycidát ľahšie
Existuje niekoľko ciest, budeme vychádzať z dostupnosti činidiel vo vašom regióne
Všetky varianty racemátu
Ak je na začiatku glycidát, môžeme sa pokúsiť pomôcť. Napíšte do PM
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Veľmi by ma zaujímala rovnaká rada, mohla by som vám napísať do PM?
 

Mikrobiome

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Tá istá stránka
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Tá istá stránka

Môže niekto zverejniť nejakých dobrých dodávateľov pmk glycidátu?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Vytvorenie lístka
 
  • Like
Reactions: HCL

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
takže... zdá sa, že mám rovnaký problém ako mnoho ľudí... nový ETHYL GLY je ťažké získať správne výsledky... mám rovnaký problém ako ostatné príspevky tu, tento hnedý hustý olej, ktorý vyzerá veľmi špinavý... recept som nasledoval:

-MIX 1,4 LT vody a 240 g NaOH a 1 kg etylgly-pmk pri 80º počas jednej hodiny
- pridať 650 g HCL pri 80º a miešať tiež hodinu (nie je to príliš veľa HCL?)
-potom oddeľovač
-potom premytie soľným roztokom + 2 krát premytie vodou
-separátor
-potom vákuová destilácia (ešte nie je hotová, pretože som si nebol istý, či je všetko v poriadku)
-potom separátor, aby sa odstránila kyslosť (prečo...už som urobil soľný roztok.... neviem)
-potom opäť 500 ml vody a separátor
-vakuová destilácia, kým sa všetka voda nevytratí
-voila


Toto je recept, ktorý som mala od môjho predajcu pmk... ale keď som sa spýtala na nejaké nejasné detaily, nevedel to... len to predal.

Takže moje otázky tu:

ako sú teploty, časy a iné rady?
Čítal som tu, že hcl sa má pridávať pri rovnakej teplote ako v prvom kroku, môže to byť kľúč k získaniu čistého oleja?

tnx chlapci
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Pokúste sa začať reakciu s hydroxidom sodným pri teplote 20-21*C a pridajte čas do 12 hodín.
 

Mikrobiome

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ktorý čas? Čas miešania s hydroxidom, čas miešania s hcl, alebo aký?
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pokúsil som sa vám poslať PM s niekoľkými dosť kritickými otázkami, ale už niekoľko týždňov som sa neozval... Existuje nejaký iný spôsob, akým by som vás alebo iných odborníkov mohol priamo kontaktovať? Existuje postup, ktorý som si zmapoval, a ak je to možné, rád by som ho nechal overiť skúsenými očami.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Môžete to skúsiť uverejniť tu, stavím sa, že sú tu ľudia s xp v tejto oblasti...
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Možno by sme potrebovali video o tom, ako syntetizovať nový čínsky PMK na MDMA, vyriešilo by to mnohé pochybnosti.

Mňa by povzbudilo, keby mi to niekto ukázal krok za krokom, mám 1 kg PMK od januára a je nedotknutý.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Jednoduchá reakcia. Problémom sú suroviny.
Číslo CAS látky, v PM, aby tu nebola záplava. Ak to urobíme, uverejnite to tu.
 
Last edited by a moderator:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

Číslo CAS látky, ktorú mám, je: 28578-16-7

Potrebné materiály dokážem zohnať bez väčších problémov, som dobrý vo vyhľadávaní.

Bol by som rád, keby som mohol poskytnúť fóru pomoc týkajúcu sa tejto problematiky, o výrobe MDMA nie je nič jasné a nejaké fotografie/videá by boli pre komunitu dobré. Alebo nejaký učiteľ, ktorý by nás viedol krok za krokom a potom to zverejnil na fóre. Chcel by som vás povzbudiť, aby ste to zdokumentovali.
 

Darkie1990

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Takže dh2o s hydroxidom sodným zmiešajte pri 20*C a pri tejto teplote pridajte pmk glycidát? Ak áno, zahrievate počas tých 12 hodín na 80*C? Alebo to udržiavate pri teplote 20*C počas 12 hodín?
 

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Môj výklad z toho, čo povedal William, je, že ho treba uchovávať pri teplote 20 stupňov (izbová teplota) počas 12 hodín. Takže nie, nezohrievajte.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
ale toto by mohlo fungovať možno pre staré pmk.... tento nový voskový materiál sa neroztopí pri 20ªc.... IMO minimálna teplota by mala byť tesne nad bodom topenia tohto materiálu... 33º ...inak budeme robiť zmydelnenie nesprávne, bez roztopeného vosku, myslím.... mám pravdu?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Čerstvo pripravený vodný roztok zásady bude mať teplotu. Ak by sme roztok ochladili, pri nízkej teplote by mala reakcia tiež prebehnúť.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
ale problémom je, že krátky nárast teploty daný NAOH nestačí na roztavenie.... je to normálne veľký a pevný kameň , a morenie, ktoré je utrpením... veľmi dificult, pretože sa všade lepí
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Môže sa vykonávať pri akejkoľvek teplote, počnúc izbovou teplotou. Čím vyššia teplota, tým rýchlejšia reakcia, ale aj väčšia pravdepodobnosť vzniku vedľajších produktov.
 
Top