Question Kryštálové formy ketamínu

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Ahojte všetci, kamarát sa ma spýtal, či sa dajú kryštáliky ketamínu zmeniť na inú formu, napríklad na sviečku alebo niečo podobné. Predáva ket vo veľkom, takže účelom je, aby boli zásielky menej nápadné na colnici. Bol by to S-ketamín. Povedal, že niečo podobné robil s mdma a silikónovými formovačmi. Dá sa to urobiť? Ak áno, môže ma to niekto naučiť?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
pokiaľ to dokážete oddeliť, možno skúste pridať mastné kyseliny, napríklad kyselinu palmitovú? alebo ju len zmiešajte s palmovým olejom? nie som si istý, či by to vydržalo vo forme sviečok, ale je to len nápad
 

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Oddeliť R od S? Ak mám teda čistý s ket, ako ho rekryštalizovať na inú formu?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
myslel som len na to, že pridáte nejaké spojivo alebo emulgátor, ako by ste pridali do tabletky alebo sirupu alebo niečo podobné, a budete s tým zaobchádzať ako s voskom a vyrobíte sviečku

tu sú informácie o racemizácii r-ketamínu. nemohol som nájsť presne to, čo ste hľadali, ale dúfam, že z toho niečo vyťažíte :3
 
  • Like
Reactions: vis

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Keď sa pokúšam zaregistrovať na stránke, chce to e-mailovú adresu. Idk, ak je to bezpečné
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
stačí použiť dočasný e-mail. afaik ho nemusíte overovať

na stránke je veľa dobrých zdrojov, používam ju na zodpovedanie väčšiny svojich otázok týkajúcich sa chémie lol ^^;
 
Top