Question IV pre začiatočníkov.

cofita666

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
40
Reaction score
38
Points
18
Dobrý deň tu možno dosť hlúpa otázka 😀 ale im zaujímavé ľudí,ako si vstrekovať metamfetamín alebo nejaké ako 4 mmc? Nemôžem nájsť jasnú odpoveď, tak sa jej spýtam...ospravedlňujem sa, ak to už niekto zverejnil....

Takže ako vidím, niektorí ľudia len zmiešajú sterilnú vodu s rozdrveným metamfetamínom a potom si ho len priamo vstreknú, je to bezpečné? Alebo je potrebné pridať ako nejaký limuntus alebo niečo podobné idk
Nikdy nepoužívam IV len som zvedavý...ty
Ak niektorí máte skúsenosti prosím budem rád ak sa podelíte o svoje skúsenosti
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Nikdy som nerobil IV, ale videl som dosť seriálu Breaking Bad a viem si dať dokopy 1 a 1.

Látku musíte sterilizovať, zvyčajne sa to robí tak, že ju rozpustíte (pervitín a 4-mmc vo vode alebo kyselinu citrónovú napr. pri heroíne) a potom ju uvaríte na lyžičke, aby sa uvarila a stala sa bezpečnou pre infúziu. Po tomto úkone tekutinu natiahnete do injekčnej striekačky cez vatu, aby sa odfiltrovali všetky pevné častice, a odoberiete len tekutinu.
 

cofita666

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
40
Reaction score
38
Points
18
Ste si istí, že je potrebné ho uvariť? Nie je nebezpečné do nej jednoducho dať sterilnú vodu so supstance? Ty za odpoveď
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Áno, som si tým celkom istý. Len sa nad tým zamyslite. Produkt prejde ktovie koľkými rukami. Môže sa krájať ktovie akými látkami, naberať nesterilnými predmetmi do nesterilných vrecúšok. Budú v ňom baktérie a mikroskopické zárodky a tieto veci nezabije ani vaša sterilná voda. Musíte to sterilizovať alkoholom (ale potom to nebude dobré na infúziu) alebo teplom, preto sa to musí variť.
 

cofita666

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
40
Reaction score
38
Points
18
Oh okey,to dáva zmysel 🙂, či hit bude mať vplyv na metamfetamín alebo 4 mmc pri varení atď môže to poškodiť produkt a môžem použiť len bavlnený filter z cigarety, ktorú si ubalím ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Kde môžem získať tento "limuntus"?🤷 čo robí? Vstreknutie látky priamo do žíl obchádza množstvo bezpečnostných prvkov zabudovaných v tele. Nie je úžasné injekčne si aplikovať pouličné drogy. Raz som to skúsil, s nejakým kokaínom.
Preboha áno, dúfal by som, že to bude čo najhygienickejšie. Var nič nesterilizuje, ale zabije živé vírusy a baktérie. Predstavte si, akú infekciu by ste mohli dostať injekciou nejakej kraviny, ktorá má za sebou desiatky krajín tretieho sveta, utrieť si holou rukou zadok, ruky, ktoré sa jej dotýkajú 😱 určite by sa prilepila na vo vode rozpustnú, vytiahnutú cez vatový tampón, žiadne fľaky v nej, podľa toho, čo to bolo, by som to mohol najprv A/B extrahovať.....
100 mg kokaínu ma nezohúrilo, keď som to skúšal. Zameral som sa na nízku hodnotu, mal som začať na 200 mg.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Limuntus je kyselina citrónová vo forme prášku. Tam, odkiaľ pochádzam, ju veľmi ľahko dostanete na každom trhu, pretože sa bežne používa pri varení. Pravdepodobne ju môžete dostať veľmi ľahko aj vy, ale pravdepodobne sa nenazýva limuntus.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Dbajte na to, aby ste používali čisté vybavenie a miesto vpichu potierali alkoholom. Infekcie krvi a iné sú zlé
 
Top