Question Talianska miestna časť

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Prečo neexistuje italianska miestna časť? Je možné ju vytvoriť? Miestne komunity môžu byť v mŕtvych kvapkách naozaj dôležité. Samozrejme, toto všetko má zmysel len vtedy, ak o to má záujem slušný počet používateľov. Prosím @heinsenberg, aby mi dal vedieť a prosím talianskych používateľov, aby nám dali vedieť. Vďaka všetkým.
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
áno, pred pár dňami som si myslel to isté
chýba taliančina
každý týždeň posielame zásielky do talianska takmer polovica zákazníkov je talianska
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@Fungo zdá sa, že sme jediní dvaja záujemcovia ahahah, sú aj iné možnosti, napíšte mi do dm, že niečo potrebujete :)
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Kvapky Fead sú problémom špeciálne na juhu Talianska, nemôžete kvapnúť pod zadok miestneho tlačiara, iba doručenie domov je all'ospedale. Hovoria: peniaze sú tvoje, takže môžeš kúpiť kdekoľvek, ale nemôžeš predávať pod mojou zadnicou, alebo u r mŕtvy ako mŕtva kvapka :)) ako vieš, či je to miesto voľné alebo vo vlastníctve? Takže potrebujete ok miestneho tlačiara, aby ste neriskovali, to má aj náklady. Takže možno v iných veľkých mestách na severe Talianska by mohlo byť možné, ale stále riskantné z mnohých iných dôvodov. Ciao
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
to je pravda, ale neplatí to pre látky, ktorých existencia nie je v južnom taliansku známa, napríklad "pervitín". pravidlo miestneho pútača, ktoré už neplatí, pretože látky sa predávajú na Telegrame, zákazník si môže slobodne vybrať, kam pôjde. samozrejme, že to absolútne neplatí pre kokaín
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Dúfam, že vedia, čo zbieraš, inak ako ti abbassi a 90 gradi per prenderla t'inculano, mai raccogliere a 90°!!! ;))
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
No mŕtve kvapky sú teraz reálne a my sme prví v taliansku, ktorí to robia.
Bol som prvý, kto zozbieral mŕtvu kvapku! to si zaslúži odmenu! a vynašiel som aj lietajúcu kvapku! Ahahahaah
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Čo teda robíme? Môžeme tu hovoriť po taliansky? Existujú však ešte komunity/jazyky, ktoré hovoria po taliansky?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@HEISENBERG zistili sme, že je tu niekoľko talianskych členov, môžeme mať na fóre našu miestnu sekciu, kde môžeme vytvoriť našu komunitu? bude to zaujímavé a produktívne, môžem ľahko byť moderátorom, ak to bude potrebné. Máme o to naozaj záujem, dajte nám vedieť. Ak chcete, môžeme o tom diskutovať v pm
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Aby sme mohli vytvoriť taliansku časť fóra, potrebujeme najprv vykonať prieskum talianskeho trhu s liekmi. @donkaz sa ho chystal napísať, ale zatiaľ sa mu to nepodarilo.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Áno, som schopný porozumieť, ale povedal som, že nemôžem zlúčiť 2 parte, pretože vypršala skúšobná verzia adobe premium. Ostatné 2 správy sú od gov, ktoré som preložil do angličtiny, a ak nemáte záujem o to, ako polícia organizuje a ďalšie podrobnosti, potom jednoducho ignorujte posledné 2 odkazy. Potom si niekto môže stiahnuť prvý odkaz a zlúčiť 2 parte a nahrať ich znova. Nechcem platiť 75 € len za zlúčenie 2 pdf do jedného. Vďaka za pochopenie, ospravedlňujem sa.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@HEISENBERG ok vďaka! Budeme sa snažiť spolupracovať na vytvorení dobrého výskumu, aby sme mali našu sekciu :)
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
JUfNQLDoiY
Už som ho nahral do 1 týždňa, ako som bol požiadaný, ale odkaz vypršal po 1 týždni na cloude. Teraz som ho nahral znova.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Prečítali ste si moju odpoveď? Nepotrebujem tri dokumenty, potrebujem jeden výskum, ktorého požiadavky sú opísané v príslušnom vlákne.
 
Top