Je Bitcoin nadhodnotený?

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Keď vidíte, ako sa všetky tie miešačky vypínajú, ako sa kyberzločinci nechávajú chytiť pri pokuse premeniť svoju kryptomenu na reálny majetok,... podľa mňa je to preto, že Bitcoin je verejný a dá sa vystopovať.

Prečo je, do prdele, stále tak široko používaný a cenený?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Neviem, prečo ľudia používajú podivné kryptomixy prevádzkované zločincami, keď stačí použiť niečo ako godex.io
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Burzy môžu zablokovať obchod, ak vklad prišiel z adresy na čiernej listine, Bitcoin je v tomto prípade stále problém.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Mal som veľmi dobré skúsenosti s XVG, oveľa rýchlejšie ako XMR, ale trhy sa stále držia BTC
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
> Verge Currency (XVG) má transparentnú účtovnú knihu, ktorá umožňuje komukoľvek prezerať všetky jej transakcie

Takže ich možno sledovať aj pri výmene meny za aktíva v reálnom svete.
 

minnimus

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Dve odpovede na vaše otázky
"Je Bitcoin nadhodnotený?"

Podľa môjho názoru NIE JE podhodnotený, ak vôbec.

Je v jeho "dizajne", aby vnútorne stúpal na hodnote a nemôže byť nikdy nadhodnotený kvôli mnohým faktorom
Ako napr.
Reverzný zápal.....

A čo sa týka anonymných peňazí, predpovedám, že XRP alebo Monero bude kričať nahor v hodnote a je vlastne 🤔 grait investícia (Ak im tru veštec.) Hovorím, že cena Monero vyletí na minimálne nízke 10k USD a Bitcoin bude matk 180-300k usd skôr, než sa nazdáte, alebo v priebehu 4-5rokov

V mojej predpovedi sa už niekoľko rokov správne vyjadrujem o vzostupoch a pádoch hodnoty BTC

Uvidíte, používal som ako miner a mal som ako dosen ASIC, ktorý pre mňa pracoval 24/7 na 256SHA algo počas 3 rokov. Zaplatil som až 6500usd v elektrine za niečo ako 2 mesiace, stále to platilo z alebo kým moja coldwallet "zamrzla" a môj účet Binance bol hacknutý a ja som bol zablokovaný z neho s FIDO2 (Yubikey), takže v podstate neotrasiteľné, ak nie ste cielene

Dôverujte mi plz a USE ste peniaze teraz, keď môžete, nezdržujte sa príliš na to, že je to len peniaze 💰 🤑
U môže moustofthetime robiť to iEASY


MONERO
 

yuki

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 9, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Perspektíva Bitcoin nebol navrhnutý súkromie a anonymitu , to bolo pravdepodobnejšie, že sa glitched z centrálnej banky a udržať tam vlastné aktívum a aby to hodnotu od seba a to majú oficiálne dodávky nastavené, ktoré sú obmedzené, takže hráč môže pridať väčšiu hodnotu v ňom však Monero oficiálne dodávky je stanovená na 18 400 000 XMR. , Celková emisia potom nie je obmedzená. Po dosiahnutí celkovej emisie sa potom každé dve minúty nepretržite emituje 0,3 XMR pod názvom "chvostová emisia". Dôvodom tohto systému je poskytnúť ľuďom okrem provízie za ťažbu aj motiváciu na udržiavanie blockchainu po skončení kompenzácie za ťažbu.

Bitcoin a Moreno majú odlišný koncept a odlišnú celkovú ponuku zo strany ekosystému.
Jeden je viac zameraný na súkromie a druhý na uchovávanie hodnoty.
Nemyslím si, že bitcoin bol nadhodnotený , prečo sú Black-rock a iné veľké operácie tak posadnuté bitcoinom?
Chcú manipulovať trh a získať kontrolu nad ekosystémom.
 
Top