Question Objednala som si 3 g afgánu 4 a dostala som čierne lepkavé kamene

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Objednaný 4g afgán 4 dostal toto. Predajca tvrdí, že sa k nemu dostala príroda a sčernal kvôli vlhkosti alebo niečomu podobnému. Každý heroín #4, ktorý som dostal, nikdy nebol čierny ani lepkavý. Môžem to nejako zmeniť na skutočný opálený afghan 4? Alebo je to stratený prípad a predajca klamal a poslal mi BTH?
Df0q7QBOR3
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
68
Points
18
Deals
19
Vyzerá to, že by sa to dalo možno fajčiť, nie je to číslo 4 ako všetky, ktoré som kedy videll, Ak by to bol skutočný decht, povedal by som, že urobíte starý trik s pretrepaním a rozdrvením, keď ho dáte do fľaše na tabletky s niklom a peniazmi (hovorím oboje, pretože si nepamätám, ktorý presne), potom dáte decht do fľaše s nimi a trochu prášku do pečiva (NIE SODA), ako asi 1-2 lyžičky na gram, takže vôbec nie veľa, potom to pekelne pretrepete na dobrých pár minút. Potom to dajte do mrazničky asi na 10 minút, potom to znova pretrepte a rozbije sa to na malé takmer práškové kúsky, ktoré sa dajú šnupať. Neznášam decht a keďže nepoužívam IV, tak to robím, ak nájdem len decht, ale ten materiál vyzerá tvrdšie ako decht, ktorý zvyčajne vidím. Zaujíma ma, či sa to nedá fajčiť ako ópium. Ktorý z nich ste žiadali v objednávke? Gun powder alebo Afghan? Dostal som G Afghan pre kamaráta a mal nejaké malé kúsky zmiešané s tan poweder, ale neboli nič také, a potencia bola tiež celkom dobrá. Videl som ľudí, ktorí miešali čiernu, opálenú a trochu bielej v ako mini mixér a volali to cookies a krém, veci boli oheň, ale najlepšie fungoval s IV
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Neviem, prečo si sa s ňou opäť zahrával. NEVIEM, PREČO sa s tebou opäť zahrávala. Ani jeden z vás nie je veľmi bystrý, ale doberať si dievča so špeciálnymi potrebami je dosť podlé. Ani jeden z vás sa nepoučil na prvýkrát. Umývam si nad tým ruky. Dva hrášky v jednom struku. Keby ste mi povedali "jebem tvoju mŕtvu sestru" a potom by ste chceli niečo kúpiť, vysrala by som sa do vrecka na sendviče a poslala vám ho. Nie táto správa, toto je druhýkrát.
SEMkPb1u0g
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
193
Reaction score
84
Points
28
Deals
9
Predstavte si, že pple to neočakáva...
 

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Haha, nepoužil som ju. Jeho obv H len nie je správny shit už som ho predal. V podstate sa stalo to, že som sa ospravedlnil za celú situáciu predtým, než potom súhlasila, že mi znova predá, takže som od nej kúpil a dostal to idk a idc lol
 
Top