Potrebujem, aby ma niekto naučil, ako pripraviť mefedrón pomocou bežných chemikálií a jednoduchým spôsobom (bezpečným spôsobom)?

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Hej, neviem nič o chémii, ale chcem sa to naučiť a budem rád, ak ma tu gyys naučia najjednoduchší spôsob varenia mefedrónu?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
79
Reaction score
60
Points
18
Syntéza 4mmc z 2-bróm-4-metyl-propiofenónu je pomerne začiatočnícky prívetivá a priamočiara a som si celkom istý, že na BBmarkete nájdete všetko, čo potrebujete.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
No za činidlá nemôžete používať bežné chemikálie. Existujú prírodné zdroje prekurzorov, ale potom musia prejsť niekoľkými reakciami, kým sa z nich stanú priame prekurzory. 4mmc je jednoduchá syntéza z 2b4mp, ale nie je jednoduché začať od vecí, ktoré sa dajú ľahko získať.
Pravdou je, že nie je veľa vecí, ktoré spĺňajú vaše kritériá. Chloroform. Metkatinón z pseudoefedrínu prostredníctvom manganistanu draselného.
 

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ďakujem, ako môžem vyrobiť metkatinón z pseudoefedrínu?
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
40
Reaction score
17
Points
8
Prečítajte si témy Metodiky!
Pozrite si video!!!
Všetko je tu!!!
Ale, samozrejme, nie bez úskalí!
Všetky tieto materiály na fóre sú nanič bez osobnej praktickej práce! A vlastnej túžby učiť sa a ROZVÍJAŤ!
Je potrebná vytrvalosť a Skúsenosti! , Tá sa rozvíja početným opakovaním toho istého procesu!

Alebo sa pripravte na to, že zaplatíte 300-500 dolárov za online školenie.
Osobne by som do toho nešiel ani za väčšiu sumu!
Jednoducho preto, že kým vás učím, mohol by som syntetizovať viac ako jeden kilogram látky..... A to je najmenej 4000-5000, ak sa predáva vo veľkom..
A to je len cena methcations! Opiáty a opioidy sú mnohonásobne drahšie...
S pozdravom: VPN
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Dôvodom, prečo nútime ľudí, aby si robili vlastný výskum, je to, že ak ste si nedali záležať na získaní vedomostí, nedoceníte úroveň nebezpečenstva, ktorému čelíte. Ak si niekto vezme vaše peniaze za platenú konzultáciu, je povinný zachovať vašu osobnú bezpečnosť a nesie zodpovednosť, ak vám vyhorí dom. Technicky by to nikdy neprichádzalo do úvahy, pretože vziať niekomu peniaze za lekciu drogovej chémie sa zvyčajne označuje ako sprisahanie s cieľom vyrobiť kontrolovanú látku. Dvaja ľudia si však môžu strieľať z teoretickej chémie. Prečítaj si syntézu, ak potrebuješ viac, opýtaj sa a my ti dáme viac. Ak máš otázky, odpovieme ti na ne, ale najprv si to musíš aspoň prečítať.
 
Top