Hugbunter je udavač.

brisknes

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Len kus hovna a zradca by sa chválil tým, že dokáže, alebo, že má dox adminov.

Áno, jeho najpravdepodobnejšie a vzhľadom na to, že som bol schopný doxovať Pharoaha s určitou ľahkosťou. /post/9fd75dd60e6421299370/#c-6ed12696f6602aa382

A čerešnička na torte? S URČITOU ĽAHKOSŤOU. (Je to chválospev?)

V reakcii na to, kde je DeSnake:

Je živý a zdravý. /post/540f11ee6435929f362c/#c-b287552b1f664926bb

A čerešnička na torte? Niektorí ľudia sú neopatrní pri svojich OpSec (Je to hrozba?).

***** HugBunter.

Väčšina jeho príspevkov je plná takýchto sračiek, a to nie je normálne.

To, že sa vyjadruje neurčito a hovorí veci ako "VIEM NIEČO, ČO TY NEVIEŠ", je strašidelné ako sračka a len to ukazuje jeho skutočný charakter. Takto sa nehovorí, takto sa nezatajujú informácie. Toto je učebnicový príklad manipulátorov a informátorov.

Dokonca aj keď je človek odpadkový exit scammer ako DeSnake, nikdy nehovoríte takéto veci na verejnosti, najmä nie ako hlava komunity ako Dread. Pomáhate len LEA a s LEA spolupracujú len informátori.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Myslím, že s úctou nebudem súhlasiť. Mám ho rád v tých niekoľkých prípadoch, keď sme sa rozprávali
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
na stránke Dread je príliš veľa cenzúry a mody nie sú dôveryhodné
MODY PROPAGUJÚ DROGY A FENTANYLOVÉ LÁTKY, ale cenzurujú a BLOKUJÚ neškodné komentáre, znie to ako sudca Dread ,

Irónia v propagovaní nelegálnych sračiek, ale cenzúrovanie nelegálnych sračiek
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
To zatiaľ nie je moja skúsenosť s programom Dread. Ľudia hovoria bláznivé veci, viem, že ja áno. Znie to, akoby sa cítil ohrozený a oháňa sa schopnosťou odplaty.
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Myslím, že youtube DoingFedTime mal nejaké rozpory s Dread, miner21 pozri, či môžeš prepojiť vyššie uvedený príspevok s DoingFedTime na youtube
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Naozaj? Nespomínam si na nič z FedTime, čo by skutočne kritizovalo Dread. Môžete ma na niečo odkázať, aby som to videl?
 
Top