Question Ako začať ?

FrenchConnection

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň,

Chcem začať podnikať v oblasti liekov, ale nemám na to žiadne spojenie.

Takže mám veľa otázok týkajúcich sa tohto podnikania,
Aké pravidlá platia v tomto podnikaní ?
Ako môžem získať prvého klienta ( nechcem predávať na ulici )? Mám záujem predávať drogy dílerom v mojom meste, nie predávať po gramoch.
Ako môžem poslať svoje drogy v liste? Už som dostal drogu v liste, ale neviem, aké sú pravidlá na odoslanie dobrého anonymného listu.
Ako môžem nájsť deadzone v mojom meste ? Môžem len niekde umiestniť poštovú schránku?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Najprv sa musíte rozhodnúť, s ktorými látkami budete pracovať, pretože heroín a marihuana majú trochu odlišné prístupy.
Potom musíte určiť zdroj látok, budete ich syntetizovať sami alebo ich budete kupovať a ďalej predávať?
Zákazníkov vo svojom meste môžete hľadať prostredníctvom internetu alebo využiť offline reklamu, napríklad nálepky.
Neodporúčam posielať listy, nie je to bezpečné pre odosielateľa ani pre príjemcu. Mŕtve kvapky sú najlepším riešením pre podnikanie.
 

Bigrush421

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ako môžem mať pripojenie v mojom meste?
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
54
Reaction score
31
Points
18
Keď sa chcete venovať tejto činnosti, musíte mať na to dôvod. Chcete peniaze? Samozrejme, že chcete. Spojenie ako myslíte, je ako človek, ktorý si od vás kúpi nie malé množstvo liekov a vy z toho chcete peniaze. Nemôžete začať bez konexií. (konexie majú svoje zdroje) Ak chcete začať zarábať na drogách, musíte najprv nájsť ľudí, ktorí ich užívajú. Musíte mať lepšiu cenu alebo kvalitu, aby od vás kupovali drogy namiesto toho, aby ich kupovali od svojich dílerov. Ak nemáte prax s komunikáciou so závislými, potom vás môžu okradnúť úplne o všetko, dokonca vás môžu aj zabiť. Môžete zvážiť, či túto prácu naozaj chcete. Ale ak chcete, prajeme vám veľa šťastia a zostaňte tvrdí.
 

FrenchConnection

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Myslím, že začnem s haschom, pretože dopyt po ňom je v mieste môjho pôsobenia veľmi vysoký,
nákup a ďalší predaj je pre mňa efektívnejší, pretože s ním nemám žiadne skúsenosti.
Snapchat môže byť dobrým kanálom na získanie klienta ? Ak ho budem používať, ako ho môžem používať "anonymne" ?
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Áno, aj ja chcem začať pracovať v tomto odbore. Mojou prioritou je konope, pretože som do neho zamilovaný už dávno ✌️, ale môžem byť aj súčasťou distribučného reťazca pre ostatných. Mám na seba viac času. Potrebujem zarobiť nejaké peniaze, pretože som prišiel o takmer 2k USD úplne a mám dosť tých mother*uckers. Áno, podvádzajú ma. Možno má niekto nejaké ponuky? Vďaka. Poľsko
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Písmeno môže byť príliš malé na primerané množstvo liečiv. Aby som bol spravodlivý, rád robím mŕtve kvapky, je to tiež náročné, ale aspoň máte kontrolu nad tovarom a nezanechávate toľko stôp na rozdiel od prepravy
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
V skutočnosti si musíte prečítať 2 veci. Bibliu darknetu a Bibliu dodávateľa. Boli na dreň. Snažím sa nájsť odkazy
 
Top