Question Ako purifikovať 4-MMC

Neozion420

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Chcem vyrobiť 4-mmc, ale chcem, aby bol čo najčistejší, takže keď vyrobím svoj 4-MMC, ktorý bude mať určite nečistoty, ako by som postupoval pri jeho čistení a alebo rekryštalizácii. Nechcel by som pre istotu brať alebo predávať niečo, čo nie je najvyššej kvality. Ďakujem.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Sú o tom články, mali by ste začať ich čítaním a diskusiou pod nimi.

 

DragonLabz

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇳🇱
Joined
Sep 13, 2023
Messages
8
Reaction score
66
Points
13
Deals
109
Premyte acetónom a recyklujte :)
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Aká technika by na to bola najúčinnejšia? Videl som videá, v ktorých sa acetón nalial na prášok/kryštál na Buchnerovom filtri a okamžite sa odfiltroval. Videl som tiež, že niekto v diskusii navrhol miešať prášok 4-MMC s acetónom v nádobe/kalajke, aby sa lepšie rozpustil v nečistotách pred filtráciou. Bolo by pretrepávanie prášku s acetónom v uzavretej nádobe najlepším spôsobom ako najagresívnejšia forma miešania?
 
View previous replies…

DragonLabz

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇳🇱
Joined
Sep 13, 2023
Messages
8
Reaction score
66
Points
13
Deals
109
Napíšte nám a my vám pomôžeme !
 

Neozion420

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Do Buchnerovho filtra mám pred každým vákuovaním naliať acetón a premiešať ho, aby sa pomohli rozpustiť nečistoty? Takisto by mal byť acetón studený, ak áno, ako studený mraznička alebo chladnička? Ďakujem
 

Neozion420

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Po tom všetkom plánujem vykonať aj rekryštalizáciu, len aby som mal čo najčistejší produkt, ale pred tým chcem pre istotu odstrániť väčšinu nečistôt.
 
Top