Question Ako vyrobiť kanabinoidný papier?

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Vysvetlite, prosím, veľmi jednoduchým spôsobom metódu nanášania noidov na papier na odoslanie do zariadenia.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Dobrý deň. Rozpustite v alkohole a namočte tam papier.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Rozumiem tomu, ale neexistuje spôsob, ako formulovať, koľko chemikálií list pojme atď.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Váš bežný vzorec bude fungovať. Papierový text
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Vzorec, ktorý používate na tavenie kanabinoidov. Mám priateľov, ktorí na roztavenie tamojšieho noidového prášku použili evrclear 150 proof likér.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Možno 5 g noidu a niekoľko polievkových lyžíc lúhu zahrievaného, kým sa neroztopí. Potom do nej ponorte papier a nechajte ho vyschnúť na vzduchu. Príliš veľké množstvo spôsobí, že to bude zapáchať..fyi. Budete s ním musieť zaplatiť, aby ste získali výsledky.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
ako chlapci hore hovorí predtým , stačí namočiť papier vo vnútri nádoby alebo misky a u dostane okamžité výsledky , vďaka vopred @Tony!
 

albeereal

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ale Ak sú noidy žltej farby, prejaví sa to na papieri. Ako získať noidy bielej farby, aby sa biela stránka nezmenila na žltú?
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Zdá sa vám 5 gramov veľa na 1 papier? Čítal som neoficiálne správy o ľuďoch, ktorí používajú 250 mg na jeden list (pri použití nedávnych silnejších chemikálií)
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Áno, máte pravdu. Vrátil som sa a opýtal som sa kamaráta, ktorý to robil. Smial sa na tom, čo som napísal. Hovorí, že 150 až 400 mg. Hovorí, že toľko, koľko sa ti podarí. Verí, že vašich 250 mg je norma. Prepáčte..lol
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Budem ho radšej používať pomocou striekacej pištole, takže niektoré oblasti zostanú bez noidov. Pretože ak je noid veľmi silný a aktívny, ponorenie celého papiera by mohlo viesť k intoxikácii alebo KO.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Všetko sa zhrňuje do toho, ako aktívne Noid používate. V prípade niektorých nových receptúr môže byť 5 g dokonca príliš veľa
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Dobrý nápad. Môžete si na to vyrobiť aj roztok noidu s nízkou koncentráciou. Napríklad namočte N mg/ml roztoku do X g papiera, môžete spočítať, koľko noidu obsahuje 1 g papiera. Xg / N mg/ml.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

@GPatton máš úplnú pravdu, brácho, výpočet s ohľadom na hmotnosti a molárne hmotnosti bude najbezpečnejšia a najpraktickejšia cesta, ale pochybujem, že bude mať trpezlivosť ísť touto cestou, ale pre bezpečnejšiu cestu budem rekomandovať tvoje riešenie.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Chcete povedať, že pred matematickým výpočtom treba odvážiť suchý papier a potom odvážiť mokrý papier, aby sa zistil rozdiel hmotnosti? Alebo existuje iná metóda, ktorú som nevidel 😅..
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Nie, môžete zvážiť suchý papier pred a po pridaní tohto roztoku. Rozdiel v hmotnosti je množstvo noidov. Taktiež, ak namočíte roztok s N mg/ml (napríklad 1 ml) na 1 g papiera, dostanete 1 g papiera s N mg noidu. Rozumiete mojej myšlienke?
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Aha, dobre, vďaka za objasnenie, už to chápem, to je naozaj skvelý spôsob merania, vďaka!
 
Top