Ako správne uložiť LSD?

Solros

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 19, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ahojte všetci, som nadšenec LSD a čoskoro budem sám skúšať ukladanie tabliet LSD, aby som znížil náklady a zvýšil zásoby a zároveň aby som ponúkal kvalitné a rôzne výtlačky, ktoré podľa mňa robia LSD ešte väčším. Viem o objemovom dávkovaní a podobne, ale zaujímalo by ma, ako by som správne položil taby, pretože som na internete videl rôzne veci, jedna z nich je s kvapkami, ktoré považujem za neuveriteľne neefektívne, tiež som videl, že ľudia používajú vysoko čistý etanol alebo vodku, ale nezanechá to chuť tabov? existujú nejaké náhrady, keďže všetci vieme, že taby by nemali mať žiadnu chuť. Som ochotný sa učiť a môžem si dovoliť skúšať sám a neuspieť, ale radšej by som položil svoju otázku a dostal konkrétnu odpoveď, z ktorej by som sa poučil, možno nejaký poriadny návod. Ktokoľvek s patričnými vedomosťami, môžete napísať návod na správne dávkovanie 100ug na povedzme 900 tab. hárku, ktorý má rozmery 7,5x7,5x palca. Aký materiál mám použiť, mám použiť niečo ako etanol alebo ho môžem nahradiť nejakou čistou formou vody? Zanechá etanol alkoholovú príchuť?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Stopy etanolu môžu zostať určitý čas v závislosti od toho, čo sa chystáte impregnovať. Je však veľká pravdepodobnosť, že sa etanol úplne vyparí.

Vodka môže obsahovať arómy, ktoré zanechajú chuť.

Na impregnáciu je vhodnejšia voda, pretože je bez chuti a zápachu, ale v niektorých prípadoch bude fungovať aj etanol.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Existujú niektoré verzie L, ktoré sa vo vode nerozkladajú. Najskôr urobte test s malým množstvom.
Kedysi existovala levanduľa, ktorá sa vo vode nerozkladala.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
164
Reaction score
160
Points
43
900 X100uq = 90 mg xtal na 900 tabliet, ktoré potrebujete.
použite vodku bez príchute, nenamáčajte, pretože sa bude distribuovať nerovnomerne a vytvorí silnejšie a slabšie tab. na tom istom liste.
robí sa pipetou (pipetou, ale môžete upraviť objemy na jedno stlačenie) po jednom, ak chcete dobré výsledky a nemáte množstvo xtal na experimentovanie.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Čistý alebo denaturovaný alkohol. Keď sa odparí, nebude mať prebytočnú chuť. Teraz sa rozdeľuje dávkovanie vo veľkovýrobe: Do nádoby so známym počtom vybraného rozpúšťadla vložíme celú škvrnu. Vezmeme blotu, kvapky pretrepeme do nádoby a zmeriame, koľko rozpúšťadla zostalo. Všetky operácie sa vykonávajú vo veľmi chladnej miestnosti, aby sa zabránilo nadmernému odparovaniu. Meraním sme získali rozdiel - množstvo rozpúšťadla, ktoré bolo absorbované škvrnou. Ďalej pripravíme roztok požadovanej koncentrácie - počet dávok (koľko štvorčekov máme) k výslednému množstvu rozpúšťadla. Môžete teda vziať veľkú nádobu a rýchlo "nabiť" tisíce dávok. Ak potrebujete viac informácií, napíšte.
 
Last edited by a moderator:

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Čistá vodka urobí svoje. Podľa Williamsovej rady najprv zistite, koľko rozpúšťadla vaše karty absorbujú, a potom pripravte roztok. Zmiešajte xtal s dh20 v nádobe, v ktorej ste ho dostali. Ja rád používam injekčnú striekačku a roztok nanášam na každý rad blotteru vertikálne a potom horizontálne... blotter papier absorbuje roztok rovnomerne.
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Vodka a injekčná striekačka. 10 ml vodky na 0,1 gramu ihly, bude ideálne na stránku. Nechajte ju rozpustiť a potom diagonálne prechádzajte striekačkou z jedného rohu do druhého. (zdola nahor)
 

BLVST

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Počul som, že acetón sa rovnomerne rozdeľuje a čisto odparuje pri 14lb akvarelovom papieri.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Veľmi ma zaujíma táto diskusia. V 80. rokoch ma viedli k presvedčeniu, že LSD sa mieša s roztokom strychnínu, aby sa lepšie viazalo na papier. Aký som bol bezradný a dôverčivý :)
(To ma nikdy neodradilo od toho, aby som si to užíval...)
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
znie to ako propaganda DEA... :D
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Momentálne čítam knihu s názvom "Acid Test: How a Daring Group of Psychonauts Rediscovered the Power of LSD, MDMA, and Other Psychedelic Drugs to Heal Addiction, Depression, Anxiety, and Trauma" (Kyselinový test: Ako odvážna skupina psychonautov znovuobjavila silu LSD, MDMA a ďalších psychedelických drog na liečenie závislosti, depresie, úzkosti a traumy) od Toma Schrodera.
Hovorí o Rickovi Doblinovi, Michaelovi Mithoeferovi a skupine ďalších, ktorí bojovali proti zaradeniu do zoznamu DEA, aby sa umožnilo používanie týchto silných psychedelických látok
v terapii.
Rozoberal mnohé z propogandy proti LSD z čias DEA/Reganu, ktorá sa šírila.
Strychnín síce nespomínal, ale o mnohých ďalších veciach, ktoré sa spomínali, som počul z rozprávania ako o potenciálnych účinkoch mojej obľúbenej zábavy.
Žil som v Južnej Afrike, takže tá zasraná propganda sa šírila po celom svete.
Diery v mozgu, len jeden úder navyše by mohol ukončiť váš mozog, ľudia, ktorí si olupujú kožu, pretože si myslia, že sú pomaranče, ľudia, ktorí skáču z balkónov, presvedčení, že môžu lietať. Teda, všetky tie sračky ma pred mojou prvou cestou (fialový om v roku 1988) vystrašili na smrť. Potom som bol v pohode, vedel som, čo so mnou robí kyselina.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
bol som pod rovnakým inmpresom. v 90. rokoch som bral veľa kyselín a vždy som mal zášklby v chrbtici niekoľko mesiacov po fláme. raz mi lekár povedal, že to bolo z chemikálií, ktoré sa poriadne nevyčistili z LSD, ktoré som robil. hmm
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Bol som zvedavý aj na toto, áno, dalo by sa to urobiť pipetou jednotlivo, ale teraz si uvedomujem, že blotter papier aj tak rozdeľuje kvapalinu celkom rovnomerne.
 

Symbiosis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Koľko ste toho spotrebovali? Nikdy som nemal tento problém a ive mal dosť veľa výletov, ale v rozumných rozostupoch spravidla aspoň týždeň od seba. Nebol by som prekvapený, ak by chudobní chemici, ktorí nechceli čistiť a znižovať výťažok/zisk, nerobili čistiace prania na rekryštalizáciu
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Myslím, že títo chemici zvyčajne pomerne rýchlo skončili s podnikaním - ich výlety neboli také dobré ako ostatné, takže ľudia sa rozhodli kupovať iné značky :)
. Vždy som veril tej strychnínovej, pretože som sa cítil ako na kyseline v ústach, ale keď viem, čo viem dnes, bolo to pravdepodobne psychosomatické, pretože som s tým išiel na každý výlet ako s "vedomím", takže moje myslenie bolo ovplyvnené...
Tiež som počul veľa ľudí, ktorí nariekali nad problémami s kostrou - ja som všetky bolesti, ktoré som mal, pripisoval nadmernému smiechu a tancu...
 
Top