Question Nájdite si učiteľa chémie, ktorý je oboznámený s met.

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Potrebuje chemického učiteľa a vaša pomoc nie je zadarmo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Len hlupák by prijal vašu platbu. Existuje veľa zákonov, ktoré vstupujú do platnosti, keď vám niekto zaplatí za to, že ho naučíte niečo nezákonné. Všetky informácie sú tu a to, o čo sa snažíte, urobili ľudia s absolútne nulovými znalosťami jednoducho presným dodržiavaním pokynov. Ak máte pochybnosti, male príspevok alebo sa opýtajte v chate. Ak tu niekto ponúkne, že si vezme platbu za to, že vás naučí,bude vás okrádať. nahláste ho.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Teoreticky môžeme strieľať o takmer všetkom. Ak niekomu zaplatíte za konzultácie alebo výučbu, očakáva sa, že ho ochránite pred poškodením. Ak si niekto vezme vašu platbu, aby vás učil, je to určite sprisahanie s cieľom spáchať výrobu, čo je tu to isté ako výroba. 6 rokov, ak ste nikdy nemali trestný čin, 12 rokov, ak ste mali, 20 rokov, ak ste mali predchádzajúce obvinenie z výroby, a doživotie, ak sa ten človek vyhodí do vzduchu. V priemere. V hre je 52 súborov zákonov. 50 pre 50 štátov, federálne obvinenia a District of Columbia má vlastné zákony.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Záleží na krajine,tu je dať niekomu recept zadarmo tiež trestný čin nazývajú to "strafbare voorbereidingshandelingen" preklad: Trestné činy prípravy. Môžete dostať rovnaký trest ako človek, ktorý vedie laboratórium.

o platení za poradenstvo: želal som si, aby som mohol niekomu zaplatiť, aby mi poskytol informácie, keď chcem zriadiť laboratórium na výrobu 4mmc s hmotnosťou 100 kg na dávku. Test 100 g nie je problém, test 1 kg nie je problém. 25kg test, totálne zlyhanie , problém s teplotou, a áno, dvojitá stena reaktora chladí späť. Stálo ma to 200kg bromu a všetky chemikálie a 2 mesiace prenájmu (80k), kým som našiel trik. Keby ma niekto požiadal, aby som mu za tento trik zaplatil 10 tis. Ani som nepochyboval, že to urobím.
Ale to je moja vízia...
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Ďalšia otázka, chcem vyrobiť 100 l metylfetamínu denne, podľa ktorého receptu mám postupovať? Ten na fóre? Vyrobím 10L za 40 minút al/hg. Zaplatil som chlapíkovi za recept... pretože som nemohol nájsť recept vo veľkom meradle zadarmo, a ako som povedal, pokus a omyl by ma stál oveľa viac (miesta stoja minimálne 10 tisíc eur týždenne)
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Nebolo by lepšie robiť redukciu NaBH4?
 
View previous replies…

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Produkt je slabší, keď ho ľudia používajú. Vyrobil som ho, nech ho niekto vyfajčí. A on povie, že je to slabé. Dal som mu vyrobiť al/hg a on hovorí, že to je perfektné, viem, že teoreticky to musí byť rovnaké. A mal som o tom viacero diskusií s chemikmi...
Mám jedného zákazníka, ktorý chce len to, čo nazýva "mexický met", ani nie pto/vodík.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Efedrínový pervitín, ktorý si zákazník tiež kúpi, ale je o 2/3k drahší. To by nezaplatil
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Bola slabá aj po oddelení izomérov?
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Som z Holandska a väčšina metamfetamínov sa teraz vyrába s platinou/vodíkom. Pred niekoľkými rokmi tam bolo veľa Mexičanov, ktorí ho vyrábali al/hg, zákazníci uprednostňujú mexický produkt
 
Top