Favujú sa kombinácie liečiv?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Aké sú vaše obľúbené kombinácie liekov?
Tak moja je hlúpa, ale amfetamíny a nikotín. Dáva mi to hrejivý pocit a hovno sa mi podarí
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Myslím, že aj keď sa to rozhodli nepovedať, mnohí z nás (ja) jednoducho milujú synrgizmus kokaínu a alkoholu. Bohužiaľ, je to naozaj hrozné pre vaše orgány. Niektorí to vedia a niektorí nie, ale keď zmiešate kokaín a etanol, vaša pečeň urobí trik a syntetizuje z toho novú drogu. Kokaetylén. Keď som bol mladý psychonaut, chvastal som sa, že neviem, čo je závislosť, ale keď nájdem drogu, ktorá ma urobí múdrym, pekným a obľúbeným, budem mať veľké problémy. Našiel som ju. Alebo som aspoň našiel ten pocit.
TlRo2bAf4I
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Čo je to za jazyk? To nie je skutočné, však? Začal som s kolou a skončil na alkohole veľa krát
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Kokaín a alkohol sa v podstate spájajú do kokaetylínu, ktorý má výrazne odlišný účinok.

Pri tejto otázke mi vždy ako prvé napadne intravenózny kokaín, heroín a ketamín. Opioidy boli s kokaínom vždy úžasné.

V poslednom čase už len amfetamíny a malé množstvo benzínu. Huby alebo kyselina s MDMA. Raz som fajčil obyčajné listy šalvie na veľmi malej dávke húb a mal som úžasný zážitok podobný DMT.
 
Last edited:

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Kofeín a voda. Sú to pre mňa drogy a vždy budú!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Iste, kofeín je asi moja najobľúbenejšia droga, ale voda haha?
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Môžem vypiť galóny tohto nápoja, pre mňa je to droga, aj keď v skutočnosti to tak nikto nevníma.
 
Top