Question Neúspešná syntéza 2b4mp

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Takže toto je moja štvrtá syntéza 2b4mp zo 4 metylpropiofenónu

Ale tentoraz som nedostal žiadny typ 2b4mp namiesto toho som dostal túto lepkavú hmotu v nádobe

Xpoba1rIzd



Do banky som dal 150 ml 4 metylpropiofenónu, potom som pridal 120 ml Hbr a potom som pomaly pridával peroxid 50 %, kým to neprestalo meniť farbu, potom som do banky pridal vodu, ale tentoraz sa mi nepodarilo vykryštalizovať 2b4mp? Prečo je to tak? Čo som urobil zle, keď som skúšal to isté posledné trikrát a vykryštalizovalo sa to? Čo mám teraz robiť? Je to už zbytočné? Mám to vyhodiť alebo s tým ešte môžem vyrobiť 2b4mp?
 

Attachments

  • 3UlePpsF86.mp4
    7.5 MB · Views: 0

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Podrobne napíšte, ako ste syntetizovali. To, čo ste získali, nechajte na chladnom mieste pod pokrievkou. Napíšte činidlá a množstvo činidiel, ktoré ste použili.
 
View previous replies…

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Dobre, takže sa budem venovať podrobnostiam

Mám peroxid 50 %, takže pri prvej syntéze ho zriedim vodou na 36 %.
Ale keď som robil druhú a tretiu syntézu, zabudol som ju zriediť na 36 % a dosiahol som lepšie výsledky, neviem ako s peroxidom 50 %.

Takže po štvrtýkrát som opäť použil peroxid 50 %, ale tentoraz to nekryštalizovalo.

Toto je to, čo som nasledoval ->

Do banky som pridal 150 ml 4 metylpropiofenónu, potom som pridal 120 ml Hbr 48 %.
A miešala som to 10 minút

Potom som vzal 55ml peroxidu 50% a pridal som ho do kvapkacieho lievika a pomaly som ho po kvapkách pridával, bol biely, keď som pridal peroxid, stal sa červeno-oranžovým, potom sa opäť stal bielym, pridával som, kým neprestal meniť farbu, použil som asi 30-35ml peroxidu a teplota bola medzi 40-50 väčšinou pod 45 ( ešte jedna vec, môj teplomer sa nedotýka tekutých vecí, zostáva 2-3 palce nad roztokom, tú teplotu vám hovorím)

Po pridaní peroxidu som to miešal ešte 10 minút, potom som pridal 370 ml vody (normálna studená voda, nie taká vychladená) po tejto fáze to vždy vykryštalizovalo na nejaký druh bielej lepiacej hmoty, ale tentoraz nie, v lepiacej hmote je niečo v tekutom stave, ale je to oranžové, takže som zmes nechal bokom, je to už viac ako 24 hodín
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Takže teraz neviem, mám pridať viac peroxidu? Alebo jeden chlapík povedal ke upraviť hladinu ph (neviem, ako sa to robí)? A niekto mi tiež povedal, že kryštalizan nie je potrebný, môžem syntetizovať aj s tekutinou, ale opäť neviem, ako to urobiť, bolo by úžasné, keby ste mi mohli pomôcť
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Keď začnem zarábať nejaké peniaze, prispejem nejakým darom ako gesto vďaky na udržiavanie tohto fóra
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Po peroxide nie je potrebné pridávať vodu. Teraz nechajte na miešanie, čo ste urobili. Možno zmerajte pH, ako je napísané vyššie, aby ste vyriešili, či je potrebné pridať ďalší HBr
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
https:// bbgate.com/en-gb/threads/pr...ursor-for-mephedrone-two-different-ways.7042/

Pridala som vodu, pretože sa spomína v tejto syntéze, a fungovalo to naposledy 2 krát, ako po pridaní vody to kryštalizovalo za 10 minút
 
View previous replies…

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Ak reakcia neprebehla, voda znížila koncentráciu. Musíte sa pokúsiť miešať dlhšie, môžete pridať zahrievanie až na 30*C.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Ako môžem zredukovať vodu z roztoku, pretože sa v ňom už mieša, v roztoku sú vrstvy tho, ale nie som si istý, ktorú mám odstrániť a ako, a ak pridám ohrev, nespáli sa 2b4mp? Pretože som počul, že 2b4mp má za následok zvýšenie tepla
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Mám odstrániť celú hornú vrstvu ? Nechajte v nej oranžové lepidlo
 

Attachments

  • 7UwF5kC16y.mp4
    7.5 MB · Views: 0

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Vďaka človeče,bale už som pridal peroxid, mám odstrániť vodu a potom pridať viac peroxidu? A miešadlo?
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Takže teraz už len zapnem miešadlo a nechám to tak? Na ako dlho? A akú úroveň ph potrebujem? Koľko hbr mám pridať ? Mám zapnúť miešadlo aj s vodou, pretože už je v ňom, alebo mám skúsiť vodu odfiltrovať? Ospravedlňujem sa za príliš veľa otázok pane, som v tom všetkom nováčik
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Predovšetkým, ste si istí, že ste použili 4'-metylpropiofenón?
K dispozícii je prehľadný videonávod. Stačí zopakovať krok za krokom.
 
View previous replies…

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Áno, bol to 4 metylpropiofenón, urobil som 2b4mp 3-krát s tou istou chemikáliou, neviem, čo som tentoraz urobil zle

Postupoval som podľa tejto metódy

https:// bbgate.com/en-gb/threads/pr...ursor-pre-mefedron-dva-rozdielne-spôsoby.7042/
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Ako dlho to musím miešať po pridaní peroxidu? A tá vec, ktorú mám teraz, je nepoužiteľná? Mám ju vyhodiť? Myslím, že sa to dá obnoviť, ale neviem ako
 
View previous replies…

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Čo mám teraz urobiť? Mám to vyhodiť? Kvapalina, ktorú mám ? @$!$?
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
1mjlQgtzDB
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Toto video a krok, ktorým som sa riadil, sú rovnaké, ale po pridaní peroxidu som pridal vodu a miešal to, kým sa z kvapaliny nestal prášok, a potom pridal vodu, takže nabudúce, ako dlho to mám miešať?
 
Top